Vairums darbu Bauskas novada skolās veic SIA «Garlics»

Āmuru klaudzēšana, zāģu un cirvju radītais troksnis piepilda izglītības iestādes. Aktuālākais pašlaik, vai remontus skolās un bērnudārzos izdosies pabeigt līdz mācību gada sākumam.

Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš stāsta, ka problēmām mācību iestādēs, protams, izņemot Bauskas Valsts ģimnāziju, nevajadzētu būt: «Regulāri apmeklēju skolas, tiekos ar būvniekiem, skolu pārstāvjiem. Ir kādas sīkas neizdarības, taču būvniecības procesā tās ir novēršanas. Darbi visur notiek.»

SIA «Garlics» prāvs darbu apjoms jāveic Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolā. Direktore Daiga Vīlipa paskaidroja, ka viņa vasaru vada mierīgi – skolas saimnieks Aldis Marcinkevičs, kā arī novada pārstāvji notiekošajam seko līdzi un regulāri informē. A. Marcinkevičs pastāstīja, ka darbi rit secīgi, neizskatās, ka tie ievilksies rudenī.

Teju 300 000 eiro vērts remonts sākts Bauskas pilsētas pamatskolā. SIA «Kvintets M» te renovē sporta zāli. Pamatskolas direktors Jānis Rumba portālam pastāstīja, ka darbi jāpaveic 105 dienu laikā. Remonts iecerēts vērienīgs, tam beidzoties, būs ne tikai patīkamāka sportošana skolēniem, bet arī ērtāki darba apstākļi pedagogiem. Ēka un palīgtelpas iegūs mūsdienīgu veidolu un aprīkojumu.

Pamatskolā darbus jau paveikusi firma «Garlics». Izremontētas mācību telpas, sanitārais mezgls. SIA «Garlics» valdes loceklis Jānis Innis «Bauskas Dzīvei» apliecināja, darbi rit visos objektos: «Apjoms ir liels, taču strādājam un plānojam darbus tā, lai septembra sākumā visās skolās bērni varētu sākt mācības.»


Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 22. jūlijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas