Vakcinācijas centrā Bauskā visi laiki šonedēļ pilnībā rezervēti 46

Šodien, 7. maijā, C līmeņa vakcinācijas centrā, kas izveidots Bauskas jaunajā sporta hallē, sāks iedzīvotāju vakcināciju pret «Covid-19», informēja pašvaldībā.

Vakcināciju pret Covid-19 šajā centrā veiks AS «Veselības centru apvienība» medicīnas personāls pēc uzaicinājuma principa no tīmekļa vietnē «www.manavakcina.lv» reģistrētiem iedzīvotājiem. Plānots, ka šodien trīs vakcinācijas brigādes savakcinēs vairāk kā 400 cilvēkus.

AS «Veselības centru apvienība» pārstāve Līga Ribkinska atklāja, ka Bauskā vakcinācijas centra darba laiks būs no pulksten 9 līdz 17. Tas strādās trīs dienas – piektdien, sestdien un svētdien. Iedzīvotājiem, kas izvēlējušies Bauskas vakcinācijas centru un konkrētu laiku vietnē manavakcina.lv, šonedēļ būs iespēja vakcinēties ar ražotāja «Pfizer/BioNTech» «Covid-19» vakcīnu «Comirnaty».

A/s «Veselības centru apvienība» apliecināja, ka visi laiki šonedēļ pilnībā rezervēti. Lai arī veselības ministrs D. Pavļuts solīja, ka masu vakcinācijas centri strādās katru dienu, Bauskā pašlaik tas darbosies atkarībā no pieejamo vakcīnu daudzuma.

Pašvaldībā atzīmē, ka vakcinācija joprojām notiek arī pie ģimenes ārstiem un Bauskas slimnīcā.

Līdz šim Latvijā vismaz pirmo vakcīnas devu pret Covid-19 saņēmuši ap 15% iedzīvotāju, tomēr pūļa imunitātei nepieciešams vakcinēt aptuveni 70% iedzīvotāju, tādēļ pieņemts lēmums atvērt vakcinēšanos visiem, neatkarīgi no prioritārajām grupām.


Pievieno komentāru

Komentāri 46

Uve

Ļoti labi!
Tagad tikai jāgaida, kad komentāru sadaļā sāksies anti-vaxeru propaganda!

pirms mēneša, 2021.05.07 08:32

Propaganda

Vai tad Tava izvēle ir atkarīga no "vaxeru" un "anti-vaxeru" propagandas? Savas galvas nav? Māte arī neko nav iemācījusi? Katram pašam ir ir jāizdara sava izvēle - un pašam par šo izvēli jāuzņemas atbildību!

pirms mēneša, 2021.05.07 12:00

Uve

Kāds sakars propagandai ar manu izvēli? Kāds vispār sakars tavam komentāram?
Es tikai gaužām vienkārši pateicu, ka jāgaida kad sāksies "anti-vaxeru" propaganda, jo to viņi mēģina iebāzt katrā vietā, kur tiek pieminēta vakcinēšanās.

pirms mēneša, 2021.05.07 13:51

>

SM jau sāka aktīvu vaxer propagandas bīdīšanu!

pirms mēneša, 2021.05.07 14:39

so

Nu ko var ņemties! Nez' kāpēc sadalījušies... Tie, kas grib, ejat, bet neuzspiežat citiem, jo tā ir katra brīvprātīga (vai tomēr nē?) izvēle! Arī anti-vaxeriem jārimstas - lai taču vakcinējas, kas grib! Laiks rādīs, kā šis eksperiments beigsies, jo tanī piedalās pilnīgi visi - gan vakcinētie, gan nevakcinētie. Saglabājam mieru, skaidru prātu un dzīvojam draudzīgi. :)

pirms mēneša, 2021.05.07 09:48

SM

Brīvprātīga izvēle tā ir, taču tiem kuri neiet vakcinēties arī ir jāuzņemas atbildība par to, ka nepiedaloties viņi potencāli ar līdzīgi domājošiem uzliek slodzi uz koplietošanas medicīnu tādējādi apgrūtinot visu sabiedrību - nevis tikai sevi. Polemika par to, ka hipotētiski vakcinēšanās var izraisīt lielākas veselības problēmas nekā nevakcinēšanās ir vairāk apšaubāma nekā pretējais viedoklis. Cilvēki kaut kā neņem vērā to, ka vairākuma mediķu, virusologu un citu speciālistu viedoklī ir vērts lai tajā ieklausītos un savukārt blogeri, apšaubāmi avoti un atsevišķu cilvēku pārliecība ir stiprā mazākumā. It kā rodas ilūzija, ka patiesība varētu būt tā noslēpumainā daļā, taču ja paskatās visu pasaules vēsturi, tad tikai un vienīgi zinātne ir tā, kura ir devusi pareizās atbildes un parādījusi pareizo ceļu un vakcinēšanās kā process sevi ir pierādījusi, ja mēs runājam par cilvēku dzīvību glābsanu nevis hardcore evolūciju, kurā var izmirt 90% populācijas, lai 10% būtu adaptējušies. Tomēr cilvēka evolūcija nav vairs tik adaptīva kā piemēram zemākas sarežģītības sugām ar lielāku populācijas lielumu - tāpec paļauties uz hardcore versiju cilvēkiem kā sugai, nedz kā sociālam individam nav izdevīgi.

pirms mēneša, 2021.05.07 10:43

so

Ļoti gudri, pamatīgi... it kā... Taču arī eksperti ir dažādi, jo nav tā, ka pretēju viedokli pauž blogeri un apšaubāmi avoti. Ļoti nepatīk tā ņemšanās, jo kādam tas arī ir izdevīgi... :(

pirms mēneša, 2021.05.07 11:08

SM

Ir viens dzelžains fakts pret kuru nevar iebilst neviens supereksperts - nav vakcināta sabiedrība - ir pārpildītas slimnīcas, ir vakcinēta - nav pārpildītas (Izraēla, Lielbritānija). Principā šis fakts arī izšķir visu šī jautājuma polemiku.

pirms mēneša, 2021.05.07 11:18

To SM

Visu polemiku izšķir Klausa Švāba "lielais resets" un "nopirktās globālistu lakstīgalas"... ;) Un par to, lai Bauskā nebūtu "pārpildīta slimnīca" (un, lai slimnīcas nebūtu vispār) - ļoti labi parūpējās specvienības kaujinieki uz Mēmeles tilta!

pirms mēneša, 2021.05.07 11:35

ĪPAŠI STŪLBS

Tu esi mans brālis .

pirms mēneša, 2021.05.07 11:57

zaļais

Tikai mieru.Jāvakcinējas būs katru gadu mūžīgi mūžos+būs bonusā citas epidēmijas.Ko jūs te iedomājieties?Postīsiet,mēslosiet,vairosieties līdz bezgalībai.Zeme vairs nepanes.

pirms mēneša, 2021.05.07 11:05

Tepat

Vai tad kāds mana lielu vairošanos apkārt? Kaut tepat Bauskā, Latvijā? Vai tad mazuļi ir tik daudz, ka visi rotaļu laukumiņi pārparēm aizņemti? Latvieši iet mazākumā.

pirms mēneša, 2021.05.07 13:05

Joske

Līdz aprīļa vidum Izraēlā abas "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas devas saņēmuši gandrīz pieci miljoni cilvēku jeb vairāk nekā 70% iedzīvotāju, kas tiek uzskatīts par slieksni pūļa imunitātes sasniegšanai. Kad Latvija sasniegs savu kolektīvo imunitāti?

pirms mēneša, 2021.05.07 12:55

Moisejs

kad pūcei aste ziedēs

pirms mēneša, 2021.05.07 13:47

Joskem

Kāds sakars tam ar "pūļa imunitāti"? Kurš vispār ir solījis, kaut vai "individuālo imunitāti"? Lasi oficiālos vakcīnu aprakstus, nevis klausies pianistus! Ražotāji sola vienīgi "vieglāku slimības procesu - bet ne imunitāti"...

pirms mēneša, 2021.05.07 14:28

kasis

Vakcinetiem tapat bus jaievero visas piesardzibas normas,vakcinetie var inficet apkartejos,tapec neredzu jegu vakcineties.Neredzu jegu vakcinetajiem uztraukties par nevakcinetajiem,jus viegli izslimosiet(it kaa),bet mes noliksim karoti vai slimosim smagi.Tas lai paliek katra zinja,ko darit.

pirms mēneša, 2021.05.07 17:18

SM

Kāsi - tātad tu atbalsti, ka slimnīcas ir pārslogotas ar gudriniekiem?

pirms mēneša, 2021.05.07 17:32

Tankists

Tiem, kas joprojām mucā/tankā dzīvo. Jo lielāka sabiedrības daļa ir vakcinēta, jo mazāks risks izplatīt slimību, radīt covid perēkļus/uzliesmojumus (fakts). Tāpat vakcinēšanās pasargā tevi no smagām kovid kompikācijām, slodzi slimnīcām/veselības sistēmai (fakts). Covid riski ir daudzkārt lielāki kā vakcīnas riski (fakts). Problēma ar anti vakseriem ir tā, ka viņi bieži izplata dezinformāciju, populismu. Kā piemēram, šeit arguments no kāša, ka nav jēgas. Jēga ir liela, vajag iedziļināties būtībā nevis uztvert tikai to info ko gribas dzirdēt un ko kāds "blogeris" pārpublicējis feisbukā.

pirms mēneša, 2021.05.07 17:33

Tankistam

Sveiciens tev no Āra Liepiņa! Tas ir "fakts"... Nevar tikai saprast - esi "tankists", vai "jeruzalemes danci lēkājošs mediķis" tukšā slimnīcā ar dubultalgu "par bezsimptomu covidpacientiem"?

pirms mēneša, 2021.05.07 19:34

Asne

uz 19:34
Pašam tev sveiciens no Āra Liepiņa un Harija Liepiņa, kurš aizgāja identiskā veidā, tikai pirms gadiem divdesmit!

pirms mēneša, 2021.05.07 20:34

Baiļu faktors

Liepiņam neizturēja sirds, pat viņa miesīga māte nevaino vakcīnu, info ko var atrast Apollo intervijā. Nav pierādīta sakarība ar vakcīnu, kārtējais panikas cēlājs. Nesaku, ka vakcīna ir 100 % droša, jo tas nav fakts un to neviens arī nesola, bet riski ir ļoti niecīgi un neatsver bailes. Ir vakcinēti miljoniem cilvēku, protams, ka kāds no viņiem var atdot galus neatkarīgi no vakcinācijas, tās nav nemirstības zāles.

pirms mēneša, 2021.05.07 20:39

Labrīt

Pilnīgi rokas nolaižas. Kur tu izlasi vai dzirdi tādas stulbības, ka slimnīcā falsificē datus, uzciklē kovidu? Tu es galvu saspiedis vai kā? Mediķi tur raujas vaiga sviedros, šeit viņš atļaujas tā muldēt. Reāli tev par šitādu runāšanu vajadzētu dzīt uz slimnīcu un piespiest darīt melno darbu. Nekaunība vienkārši neaprakstāma!

pirms mēneša, 2021.05.08 10:07

Asnei

https://www.youtube.com/watch?v=ovwKLbbUgP0

pirms mēneša, 2021.05.10 00:39

so

Neviens vēl nekā īsti nezin un neviens neko nesola, izņemot to, ka vakcinētie it kā neslimos smagi, bet jau šādi gudrinieki! Kas sola pūļa imunitāti, kas apgalvo, ka vakcinētie neizplata slimību un vai tam visam ir pamatojums? Arī tas, ka Covid riski ir daudzkārt lielāki kā vakcīnas riski, vēl nav pierādīts. Tā kā laiks rādīs! Un lieciet mierā cilvēkus, kas paļaujas uz savu imunitāti, kas praktiski neslimo un tāpēc lieki nevēlas "parakstīties" uz šo eksperimentu, jo tas ir Eksperiments... Un nemēģiniet iestāstīt, ka veseli cilvēki (jeb bezsimptomu slimnieki, kā dēvē) var izplatīt slimību... tiešām?!

pirms mēneša, 2021.05.07 18:04

Labrīt

Tu esi palaidis garām informāciju par to kas notiek slimnīcās. Ir tikai divi varianti - vai nu vakcinējas maksimāli daudz, ap 70% un vairāk un laižam visus ierobežojumus vaļā, vai otrs variants vakcinējas 25% un laižam visus ierobežojumus vaļā un tad domāsim kur likt 10 000 stacionāros katru mēnesi. Tā kā mums valstī cilvēki tomēr domā ar galvu un saprot, ka ierobežojumi būs tādi, lai slimnīcas spētu turēt, tad dēļ nevakcinētajiem gudriniekiem mēs turpināsim sēdēt ierobežojumos. Es gan atbalstītu tādu versiju - ierobežojumi vaļā vakcinētajiem un nevakcinētie lai maksā par covid ārstēšanu, ja viņi nokļūst slimnīcā.

pirms mēneša, 2021.05.07 18:35

Labrīt

Un maksas covid slimnīcās nevakcinētajiem - maksāsim Eiropas algas ārstiem. Visi būs apmierināti.

pirms mēneša, 2021.05.07 18:38

Labvakar

Labrīts pats nezin "kas notiek slimnīcās"... Šodien slimnīcās "ar pozitīvu covidtestu" ir 671 pacients. No tiem 79 ir "ar smagu slimības gaitu"... Tā, ka nevajag te savus miklos sapņus stāstīt par 10 000 stacionētajiem katru mēnesi! ;)

pirms mēneša, 2021.05.07 19:46

Labrīt

Tavuprāt ar ierobežojumiem 670 pacienti stacionārā ir normāls skaitlis? Cik būs atbrīvojot ierobežojumus pie zema vakcinacijas līmeņa? Nebūs 10000? Būs un kā vēl, tikai to neviens nepieļaus un ierobežojumi būs tik ilgi kamēr nenāks cilvēki pie prāta.

pirms mēneša, 2021.05.07 21:59

Labrīt

Un ko nozīmē akcents uz 70 ar smagu slimības gaitu? Tavuprāt uz slimnīcu ved tos kam ir neliela temperatūra un tie 600 tu atpūšas kā rehabilitācijas centrā - dzer minerālūdeni un guļ ārstnieciskās dūņās? Slimnīcā nokļūst visi tie, kuriem paliek tik slikti ka mājās palikt nevar - problēmas ar elpošanu, smags plaušu iekaisums utt. Kad vēl slimnīcā ir bijuši tik daudz un ilgstoši? Laikam ir liela vēlme palikt pašiem pēdējiem Eiropā, nožņaugt ekonomiku un tad atskārst, ka laikam tomēr jāvakcinējas būs. Izraēlā dzīvo gudra tauta un to pierāda arī ar darbiem, bet mēs gribēsim pierādīt "savu" taisnību?

pirms mēneša, 2021.05.07 22:07

Guntis

Ir video, kurā Fauči saka, ka bezsimptomu slimnieki nevar būt par infekcijas izraisītājiem. Un vēl joprojām neviens nevēlas saņemt 1 500 000 eiro, kuri apsolīti par kovid vīrusa izolātu, t.i. no bioloģiskajiem piemaisījumiem attīrītu.

pirms mēneša, 2021.05.07 22:31

šomis

Neviens nezina, bet vakcinējās. Tūliņ jauniešiem no 16 sāksies masveida vakcinācija. Tā muzikants izteicās.

pirms mēneša, 2021.05.07 23:10

Labrītam

Tie 600 nonāk slimnīcā katrs ar savu slimību... Tur viņiem "uzciklē" bezsimptomu covidu - un ieraksta statistikā... Un vari nemaz necerēt, ka pēc gēnu terapijas, lupatiņu nēsāšanas un puļķīšu bakstīšanas kāds tev atļaus vecajā dzīvē atgriezties! Nepaspēsi pat savus Jūdasa grašus notērēt - tevi gaida aizgalda un tārpu sauja 3x dienā... ;)

pirms mēneša, 2021.05.08 03:35

Labrīt

Pilnīgi rokas nolaižas. Kur tu izlasi vai dzirdi tādas stulbības, ka slimnīcā falsificē datus, uzciklē kovidu? Tu es galvu saspiedis vai kā? Mediķi tur raujas vaiga sviedros, pilda savu Hipokrāta zvērestu un šeit viņš atļaujas tā muldēt. Reāli tev par šitādu runāšanu vajadzētu dzīt uz slimnīcu un piespiest darīt melno darbu. Nekaunība vienkārši neaprakstāma!

pirms mēneša, 2021.05.08 10:09

Labrītam

Vari nolaist rokas, vai atstiept kājas - tas nemainīs faktu, ka Jelgavas slimnīcā aprīlī "covidnāvi" pierakstīja cilvēkam, kuram pāris dienas iepriekš Rīgā atzina vēzi pēdējā stadijā, un aizsūtīja mājās nodzīvot pēdējās dienas. Par "covidnāvnieku" tur pārtapa arī cilvēks, kuru no bankas telpām ātrie nogādāja slimnīcā ar insultu! Tādi ir fakti... Tā ka "melno darbu" dari tu - atstrādājot savus Jūdasa grašus!

pirms mēneša, 2021.05.09 03:59

so

Tieši tā: slimniekiem slimnīcās pamatā ir citas slimības, un, ja tie ir "COVID pozitīvie", tos arī pieskaita pie COVID slimniekiem... Nupat cilvēku apglabāja: vēzis pēdējā stadijā, bet slēdzienā nāves iemesls COVID! Kā lai tic statistikai? Izdodas taču cilvēkus iebiedēt pamatīgi...

pirms mēneša, 2021.05.07 20:00

kode

Iznākot no Rimi, kur lai novietoju masku, lai neinficētu citus cilvēkus?

pirms mēneša, 2021.05.07 23:06

Labrīt

So - tu esi mazliet atpalicis attīstībā - covid statistikas apsaubīšanas trends bija aktuāls pirms gada. Kamēr tu esi iekapsulējies tajos murgos, pasaulē jau ir vakcinējušies pāri par miljardam iedzīvotāju. Un kamēr tu murgosi tālāk, tev pieaugs šance nokļūt tur, kur tev šķiet sagroza statistiku. Varēsi pārdomāt savas gudrības un pēcāk padalīties šeit ar info, kā tur visi mānās. Einšteinam par bezgalību bija taisnība.

pirms mēneša, 2021.05.08 00:27

Izlasīju komentārus

un lieku reizi konstatēju, ka pasaulē nekas nemainās. Vismaz proporcija starp saprātīgiem cilvēkiem un idiotiem. Viduslaiki, lai neteiktu - akmens laikmets!

pirms mēneša, 2021.05.08 09:05

kasis

Ieejiet spkc majas lapa un tur bus raksts,ka 2019 gada slimnicas tika stacioneti 2000 cilveki un ka ar gripu slimojoso pieaug katru gadu.Dakters Fauci teica,ka pie cikla virs 35 analizes,dziva virusa neesot.Tests uzradis ka ir virus,bet vinjs ir nedzivs un nerada draudus apkartejiem.Tapec tagad tadas valstis kas ir labi savakcinejusies,testus taisa pie mazakiem cikliem.Jo vairak ciklu,jo lielaka iespeja ka uzradis virusu.Bezsimptomnieki ir tie kas izslimojusi,bet analizes uzrada beigta virusa dns,vacu zinatnieki to pieradija.Tapec viss ir liels lohatrons un manipulacija ar skaitliem.

pirms mēneša, 2021.05.08 14:43

so

Tieši tā: lohatrons konkrēts! Kāpēc būtu jātaisa tests cilvēkam, kuram nav simptomu? Tāpēc arī ir COVID "gadījumi", nevis saslimušie, pie šiem "gadījumiem" pieskaitot rezultātus pēc vismaz 35 cikliem... Un tāpat kā nomirušo skaits "tīri no COVID" krietni mazāks, nekā cilvēku nomirst no pārējām slimībām... Un cer, ka visi tic šiem mistiskiem skaitļiem!

pirms mēneša, 2021.05.09 06:49

Labrītam

Pats esi bārenis! Tev taču visi radi no covida nomiruši! Viens esi palicis - tāds "pārslimojis vārgulis" ar aizdusu... :)))

pirms mēneša, 2021.05.10 00:45

Jautājums

Man ir tikai viens jautājums.
Veselu gadu un vienu mēnesi jums:
Uzspiež veikt neuzticamus testus un bakstīt smadzenes veseliem cilvēkiem,
Uzspiež valkāt netīrus, apšaubāmas kvalitātes un sastāva uzpurņus jums un bērniem,
Uzspiež stundām stāvēt rindās 15 gŗādu salā, gaidot iespēju nopirkt "atļauto" preci,
Uzspiež vakcinēties ar nepārbaudītām eksperimetālām substancēm, par kuru iedarbību neviens neatbild.
Aizliedz apmeklēt vecākus, tuviniekus un draugus.
Aizliedz pasākumus, sportu, kultūru, svētku svinēšanu.
Aizliedz saņemt veselībai kritisku palīdzību, dažādus pakalpojumus.
Aizliedz brīvi pārvietoties savā transportā ar mīļoto, bet neprecēto "ne-darbabiedru"
Baida ar uzpūstiem testēto skaitļiem un pierakstītiem slimības upuriem.
Baida ar n-tajiem "pārkāpumu" sodiem,
Baida ar n-tajiem slimības viļņiem un celmiem.
Baida ar obligātām vakcinācijas pasēm.
Un tas viss, tikai tāpēc, ka valdība jūs ļoti mīl, sargā un nežēlīgi grib glābt...
No "vīrusa", kas gada laikā nomirdinājis nepilnus 2000 (ar absolūti piemeloto nāves cēloni) cilvēkus.
Kamēr tā paša gada laikā no ļaundabīgiem audzējiem nomiruši aptuveni 6000, bet asinsrites sistēmas slimībām gandrīz 15 tūkstoši cilvēku.
Jums, kas gada laikā drausmīgas "pandēmijas" apstākļos joprojām esat dzīvi un veseli, mans jautājums.
Vai tiešām jūs esat stulbi vai tikai izliekaties?

pirms mēneša, 2021.05.09 12:46

Labrīt

Tu esi bārenis vai tāds ar kuru neviens nedraudzējas. Ikvienam paziņu lokā ir kāds kurš slimojis vai vēl sliktāk un zin kādas problēmas ar to ir - pēc izlimošanas jauniem cilvēkiem aizdusas, nevar celt smagumu. Tev tas šķiet baigi ok? Viens jautājums, bet reti stulbs.

pirms mēneša, 2021.05.09 18:08

skumji

Par viesiem simts piekrītu Jautājums.Vēl varētu saukt un saukt. Izejot no lielveikaliem nav neviena speciāli maskām domāta konteinera kur izmest.... Lasu sēru vēstis, neredzu nekādu pandēmiju.Paldies Dievam!

pirms mēneša, 2021.05.09 19:13

Labrītam

Pats esi bārenis! Tev taču visi radi no covida nomiruši! Viens esi palicis - tāds "pārslimojis vārgulis" ar aizdusu... :)))

pirms mēneša, 2021.05.10 00:45

.

Inde no izdomātas slimības:D.
Un neazmirstiet uzmaukt x3 netīros uzpurņus un labak vispār sēžat maximāli pie tv ekrāniem pēc iepējas ilgāk.

pirms mēneša, 2021.05.12 15:37

Vietējās ziņas