Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vāks ziedojumus Īslīces SOS bērnu ciematam

Piektdien, 2.maijā, Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā norisināsies ziedojumu vākšanas kampaņa «Dāvā siltumu Īslīces SOS bērnu ciemata audžuģimenēm!», ko organizē biedrība SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar studentiem no Southwestern Advantage vasaras programmas, portālu informēja  SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāve Dace Dzedone.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka Īslīces SOS bērnu ciemats darbu sāka 1997. gada augustā. D. Dzedone informēja, ka  šobrīd savas jaunās mājas 12 ciemata audžuģimenēs ir raduši 65 bērni no visas Latvijas. Par ciemata ģimeņu māju siltumu jau septiņpadsmito gadu gādā apkures katli, kuri pēdējo gadu laikā aizvien biežāk lūzt. Lai samazinātu izmaksas par gāzi, kā arī par katlu remontu, Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija meklē līdzekļus jaunu katlu iegādei.

2013. gadā SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Southwestern Advantage programmas studentiem jau īstenoja divus labdarības projektus, kuru ietvaros tika savākti līdzekļi Īslīces SOS bērnu ciemata audžuģimeņu atbalstam, par kuriem tika iegādāti divi gāzes apkures katli un 10 gāzes plītis ģimeņu ikdienas lietošanai. Šogad uzsāktā sadarbība turpinās, lai nodrošinātu katlu nomaiņu arī pārējās ģimenes mājās.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja atzīst, ka ir gandarīta par jauniešu programmas Southwestern vēlmi palīdzēt vākt ziedojumus SOS audžuģimeņu atbalstam. «Ikviens ziedojums, ko saņemam, palīdz nodrošināt SOS bērnu ciematu ikdienu, lai bērni uzaugtu mīlošās un drošās mājās, kopā ar saviem īstajiem brāļiem un māsām. Mēs novēlam jauniešiem, kuri brīvprātīgi ziedos savu laiku mūsu atbalstam, izturību un satikt daudz atsaucīgus cilvēkus,» teic I. Paleja.

I. Paleja aicina ar savu ziedojumu šajā labdarības kampaņā atbalstīt Īslīces SOS bērnu ciemata audžuģimenes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas