Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdis Veips nolēmis izstāties no «Vienotības» 9

Šonedēļ apstiprinātais jaunais Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) izpilddirektors un bijušais Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips nolēmis izstāties no "Vienotības" rindām un par citu partiju pagaidām nedomā.

Veips aģentūrai LETA pastāstīja, ka šajās dienās elektroniski nosūtījis partijas "Vienotība" valdei iesniegumu, kurā pauž vēlmi izstāties no partijas. Viņš skaidroja, ka to darījis, jo esot vīlies "Vienotības" politikā. Jaunajā ZPR vadītāja amatā viņš nevēlas būt saistīts ar kādu politisko partiju, tāpēc arī pagaidām nedomājot par stāšanos jaunā partijā.

Sīkāk izstāšanās iemeslus Veips pagaidām nevēlējās skaidrot.

Kā ziņots, 19.novembrī Viesītes Kultūras pilī notikušajā ZPR Attīstības padomes kārtējā sēdē par iestādes izpilddirektoru dalībnieki apstiprināja bijušo Bauskas novada domes priekšsēdētāju Veipu (V), kurš darbu ZPR vadībā sāks 2.decembrī.

ZPR pārstāvis Juris Kālis aģentūru iepriekš informēja, ka Veips bija vienīgais, kas pieteicās uz vakanto izpilddirektora amata vietu. Viņa kandidatūru, kas pilnībā atbilst konkursā izvirzītajām prasībām, atbalstīja visu 19 sēdē pārstāvēto Zemgales Plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji, arī Bauskas novada pārstāvis atbalstījis Veipa kandidatūru.

Portāls jau ziņoja, ka pašvaldību vēlēšanās šovasar Bauskas novadā partijas "Vienotība" deputātu kandidātu sarakstā nebija iepriekšējā Bauskas novada domes priekšsēdētāja Valda Veipa, bet pirmais numurs sarakstā bija tagadējam domes deputātam un reģionālā pārvadātāja vadītājam Uldim Kolužam.

Veips pirms vēlēšanām portālam apstiprināja, ka vairs nepretendē uz mēra amatu un ir atsaucis savu kandidēšanu vispār, kas esot saistīts ar novada domes balsojumu par novada Izglītības pārvaldes likvidāciju.

«Partijas biedri man pārmeta, ka es balsoju pret Izglītības pārvaldes likvidāciju, jo tas, viņuprāt, bijis pretēji partijas nostājai. To ņēma vērā, veidojot deputātu kandidātu sarakstus, tāpēc nolēma man liegt kandidēt mēra amatam. Es to uztvēru kā neuzticības izteikšanas faktu, tāpēc nolēmu atsaukt savu kandidatūru vispār. Tāpēc "Vienotības" saraksts ir bez manis,» toreiz skaidroja Veips.

Viņš pauda, ka pats toreiz balsojumu par Izglītības pārvaldi neuztvēra kā politisku, nedz arī kā nepieciešamību paust vienotu partijas nostāju, turklāt vairāku partiju pārstāvji individuāli toreiz esot balsojuši atšķirīgi. "Balsot pret Izglītības pārvaldes likvidāciju - tā bija mana personīgā nostāja kā deputātam," pauda Veips.

Par Veipa apstiprināšanu ZPR vadībā Kālis skaidroja, ka Veips pēdējos četros gados, būdams Bauskas novada pašvaldības vadītājs un piedalīdamies ZPR darbā, ir pamatīgi iepazinis visas reģiona pašvaldības, to attīstības gaitu un svarīgākās problēmas.

Veips dzimis 1960.gadā un dzīvo Bauskas novada Gailīšu pagastā, 1982.gadā ir absolvējis toreizējo Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu un ieguvis sporta skolotāja kvalifikāciju. Līdz ievēlēšanai par Bauskas rajona Gailīšu pagasta padomes priekšsēdētāju 1997.gadā Veips strādājis par sporta skolotāju Īslīces un Griķu pamatskolā, kā arī Uzvaras vidusskolā.

Savukārt laikā no 2005.gada pavasara līdz 2009.gada vasarai Veips veicis Bauskas rajona padomes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, bet pēc Bauskas novada izveidošanas ievēlēts par novada domes priekšsēdētāju un aktīvi darbojies gan Latvijas Pašvaldību savienības Novadu apvienības valdē, gan Zemgales Plānošanas reģiona AP sastāvā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

pareizi

sen jau bija laiks pamest to patriotisko tiklatviešu pajolīšu personīgo interešu pulciņu

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 12:37

vozola

Veipa kungs visu mūžu ir bijis godīgs un ļoti cilvēcīgs vadītājs. Nav no ierāvēju un "ka tik man labāk" sugas, tāpēc arī viņu ļoti cienu. Ceru, ka arī turpmāk nebūs jāviļas. Lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 13:14

Fix

Ak vai !Tiek dibinātas taču jaunas partijas , kur tāda tipa cilvēkiem būs atkal "jaunas iespējas "
Lecam pa jaunam ...:)
Par jauno amatu - kādam tiešām ir gods vinnēt konkursu, kur pats ir vienīgais pretendents . Izglītība pietiekoša , lai likt sarindoties un un likt priekšā uzdevumu izpildei :)

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 16:34

Jānis

Kam labs, kam slikts. Grantiņai bija sliktais , kā skolotājs, bet to jau neviens neņem vērā. Valdis strādās godprātīgi un viņam tāda vienotība ir vesture. Lai veicās.

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 18:39

vienotais puķuzirnis

Rumbulim bumbulim atļauju paprasīji?

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 18:58

yes

Pareizi dara, ka izstājas! Bauskas vienotībā tādi kadri kā hiv taņka, ar tādu neviens normāls cilvēks uz viena lauka d..st neietu..Būtu izmetuši , kaunu tik visiem dara!

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 19:17

vizma

Jautro kompānija ar biedriem, šamējie tikai savās interesēs strādā .Valdis pareizi dara , par to tevi cienīsim.

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 21:25

skaidrs

Gods Valdim! Kauns par šo kompāniju. Vienīgais normālais likās Uldis , bet tas nez kāpēc arī pielīdzinājās šamējiem.

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 16:26

Caurums

Neko neizdarīja Bauskā un neko neizdarīs arī tur....
Valdi ej labāk bernus trenēt tur Tu vari sevi parādīt , nevis spēlēt priekšnieka lomu. Kur ir Tavi sasniegumi Gailīšos un Bauskā? - milzigas, neadekvātas algas, nesakārtots ceļš, nolikvidēta slimnīca u.t.t....

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 19:50

Vietējās ziņas