Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdis Veips vēlas turpināt vadīt Bauskas novadu 53

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips ir apņēmības pilns turpināt vadīt novadu arī nākamos četrus gadus. «Bauskas Dzīvi» par to informē partijas «Vienotība» Bauskas nodaļas vadītāja Raimonda Ribikauska. «Vienotība» šobrīd komplektē deputātu kandidātu sarakstu. Tajā tiks iekļautas 20 personas. Partijas vadības nostāja ļauj iekļaut sarakstā tikai četrus atbalstītājus, pārējiem jābūt partijas biedriem. R. Ribikauska atklāja, ka ar pirmo numuru sarakstā būs Valdis Veips. Tādējādi pašreizējais pašvaldības vadītājs apliecinājis gatavību turpināt vadīt novadu. Pārējos kandidātus R. Ribikauska vēl nenosauc.Viņa vienīgi atzina, ka no pašreizējiem deputātiem, kas iepriekšējās vēlēšanās startēja no «Jaunā laika» (JL) un «Pilsoniskās savienības» (PS) sarakstiem, vairums būs «Vienotības» kandidātu rindās. Vienīgi zināms, ka nekandidēs no PS ievēlētā Inese Dombrovska, kā arī no JL ievēlētais Gintauts Tarvids. Savukārt pārējie pašreizējie deputāti - Vera Grigorjeva, Egils Millers, Jānis Rumba un Uldis Kolužs - atkal būs kandidātu vidū. «Vienotības» kandidātu rindas papildinās arī iepriekšējās vēlēšanās no Tautas partijas ievēlētais deputāts, pašreizējais novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis. Aģentūrai LETA viņš skaidroja, ka «esot labi sastrādājies ar Bauskas mēru Valdi Veipu, viņu apmierina Veipa komandas darbs un politiskā nostāja, tāpēc, visticamāk, viņš kandidēšot «Vienotības» sarakstā».

Pievieno komentāru

Komentāri 53

A.Kālis

Lai piepildās visas deputātu apņemšanās ,tad būs labi!

pirms 7 gadiem, 2013.03.30 10:10

mītts

Bauskas novadā ir radīts mīts par neaizstājamo Lielmāti,kurai pašmērķis no grūst malā jebkuru ,kas var apdraudēt šo ļauno, rafinēto būtni.A.NOVICKIS šo kulta speciālisti atšifrēja neilgā laikā,darbs ilgstoši nav vērsts, lai lietas sakārtotu ,bet lai radītu iespaidu ,ka strādā. Satrunējis vadības stils,bet apbrīnojama māka vajadzīgos cilvēkus apstrādāt un radīt visgudrās statusu.Bauskā nav izpildirektora tā viss īstākajā izpratnē .....Tā ir apmātība .Ja V.Veips grib vadīt domi izpilddirektoru konkursa ceļā jāatrod, novads būs tikai ieguvējs.

pirms 7 gadiem, 2013.03.26 21:11

vēlētāja

Es gribētu dzirdēt no katra pie varas esošā šī brīža deputāta, kādus jautājumus 4 gadu laikā viņš ir iesniedzis lemšanai, lai uzlabotu savu vēlētāju dzīvi.Ļoti mani intererētu sociālās komitejas deputātu atskaite, cik jautājumi pēc Jūsu iniciatīvas (personīgās) ir izskatīti un realizējušies konkrētos lēmumus?

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 14:28

RIMI

VEIPAM NAV VIEGLI STRĀDĀT AR TĀDU DEPUTĀTU SASTĀVU ,KAS NEJĒDZ , KAS IR PAŠVALDĪBAS STRUKTŪRA. VARBŪT TĀPĒC SKATĀS VIENAI MUTĒ. PĀRĒJIE BRĒC KURAM VAIRĀK TIKS.ĻOTI DOMĀŠU PAR KO BALSOT. ZINU VIENU , KA PAR DEPUTĀTU,KAS STAIGĀ AR ROKASSOMIŅU NOTEIKTI NEBALSOŠU

pirms 7 gadiem, 2013.03.04 21:13

Vietējais

Veips turpinās strādāt kopā ar Dagniju!!! Tāpēc visiem iesaku balsot pret!!! Mīkstais!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.02 14:19

Vēlas gan

ar to ka vēlas nekas nav pateikts, daudzi vēlas, lemjam mēs!

pirms 7 gadiem, 2013.03.02 11:56

Gribas gan

Ko sēji, to pļausi, kas par viepli -paši tādi, nu kas par vadītāju, kadu ludrikasmakulens papīriti uz galda nomet tadu arī paraksta, sēdes bez reglamenta, ka tirgū, kurš vairāk brēc tam tiek.
ņemiet reiz rokā sarkanu zīmuliti un svītrojiet ārā, tikai tā var ko mainīt

pirms 7 gadiem, 2013.03.02 11:45

Š.Holmss

Nepiekrītu quatro, kāpēc meklēt labo vai slikto, manuprāt, par cilvēku jāspriež pēc tā, ko tas ir paveicis, vai kāda ir bijusi saskarsme ar to.
Ko paveicis vai nepaveicis nemācēšu teikt, jo kā personība apbsolūti neinteresē, tomēr saskarsmē (gan mutuālā, gan lietišķā sarakstē) gan pirms šā amata, gan ieņemot šo amatu, manuprāt, sevi parādījis kā neizlēmīgs, demagogs, pie tam dažubrīd izteiktie apgalvojumi mijas ar klaju stulbumu. Tāds lūk mans viedoklis, nesaku, ka viss ir tik melns kā mālēju, tomēr, manuprāt, vadītājam būtu jābūt ar stingrāku stāju (nedomāju fizisko) un daudz, daudz lielāku autoritāti savā komandā.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 10:01

neto

Vai tik tiešām Veips ir tikai vienIgais neaizstājams vadonis

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 22:23

Quatro

Manuprāt ir liels kauns un negods piederēt pie mūžīgi neapmierināto kategorijas. Tas liecina par ļoti smagu cilvēka iekšējo problēmu. Katrs pats kaut vai i-netā var atrast - tieši kādu.
Līdzīgi, kā anekdotiskā situāciā, kad vīrietis septīto reizi izšķīries stāsta cik slikta bija kārtējā sieva ...
Esmu secinājis, ka esošie deputāti viens no veiksmīgākiem domes sastāviem , kādi ir bijuši. Nesaku, ka ideāls, bet novadam salīdzinoši vislietderīgāks.
Un vēl...kad iemācīsimies citos saskatīt labo un tikai pēc tam negatīvo, tad arī spēsim objektīvi spriest. Citādi kauns lasīt šo žulti.

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 20:36

Man ļoti Veips simpatizē gan kā novada vadītājs, gan kā vienkāršs cilvēks. Bet viss pārējais ir KNAB-a cienīgs. Vai tad citur Latvijā ir citi likumi, bet Bauskā citi?

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 18:25

Modris

Mans brālēns,mans brālēns.... mans brālēns tagad ir vadošs darbinieks ar lielu algu un es nesaskatu interešu konfliktu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 15:14

MikumMākulonim

Tu aizmirsi,ka konkursi tika organizēti iekšēji,kandidāti no malas,tas ir es kā profesionāls tajā nevarēju piedalīties,jo nestrādāju jūsu iestādē. Normāli ir uz jebkuru amatu rīkot atklātu konkursu,lai izvēlētos labāko,bet ne kā pie mums,kad novada domes jurists paziņo,ka pretendents ir viņa brālēns un vņiš neredzot interešu konfliktu...Pastāsti labāk,kā ar to Paklona atkāpšanos.

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 14:54

Mikum

Nu konkursi ir bijuši pilnīgi visiem amatiem. Un visās konkursa komisijās ir bijuši tautas vēlētie deputāti. Tad, kādus lēmumus viņi tur pieņēmuši?

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 14:33

vēlētājs

Jā, es arī neesmu pamanījis deputātu iniciatīvas ierosināt lemt, vai sagatavot lēmumu projektus par vēlētājiem svarīgām lietām. Viena lieta ir saglabāt amatu un algu, bet svarīgākā lieta jebkuram deputātam ir izrādīt vēlmi kalpot tautai, tās interesēm. Jā kalpot, nevis augstprātīgi valdīt pār tiem, kam nav paveicies iekļūt vadošos amatos. Ja pašvaldības deputāts uzdrošinās gribēt, lai cilvēki strādā par vismazākajām algām, kādas vien nav žēl maksāt un piedāvā braukt uz ārvalstīm tiem, kas ar to nav mierā....Kam tādi deputāti vajadzīgi? Domājiet vēlētāji! Domājiet!

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 14:31

Mikum

Pastāsti, ka Tu precīzāk par amatiem, kuros radinieki salikti bez konkursiem, savādāk par nepatiesas informācijas izplatīšanu var nākties atbildēt pēc Krimināllikuma pantiem...

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 14:23

kandidāts

Nu varbūt dīvainais kareivis Novickis:) lai nāk. Tad ies spalavas pa gaisu, mītiņi būs katru dienu!

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 14:09

Vietējās ziņas