Valentīndienā Bauskā koncertēs «Teātru tenori»

Bauskas kultūras centrā 14. februārī uz koncertu «Lūk, mana sirds!» aicina «Teātru tenori».

«Teātru tenoru» jaunākajā mīlestības pilnajā koncertā apvienojušies asprātīgi aktieri, izcili operas solisti un pavadošo mūziķu grupa. Koncertā skanēs latviešu un pasaules skaistākās dziesmas par mīlestību jaunos sabalsojumos un aktieriskā interpretācijā.
Mākslinieki ir sagatavojuši savu stāstu par mīlestību, ko izdziedās ar smaidu un eleganci.  Koncertā netrūks arī joku un asprātību, būs arī emocionāli brīži un aizkustinošs pacēlums.
Skanīgā daudzbalsībā varēsim baudīt R. Paula, Z. Liepiņa,  I. Kalniņa, Dona, Igo, «Prāta vētras» dziesmas. No pasaules hitiem skatītājus priecēs A. Bočelli, E. L. Vēbera, «Bītlu», Preslija un arī  Eda Šīrna dziesmas jaunā tenoriskā skanējumā, informē koncerta rīkotāji.     Viņi iepazīstina ar māksliniekiem, kas uzstāsies Bauskā, – no Latvijas Nacionālās operas un Baleta teātra – Juris Jope, no Operetes teātra galveno lomu atveidotājs Emīls Kivlenieks, aktieri no Latvijas Nacionālā teātra būs Mārtiņš Brūveris un Kristians Kareļins, kā arī liepājnieks, Jaunā muzikālā teātra aktieris Marģers Eglinskis. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa (ģitāra – Ainis Rudzītis, sitaminstrumenti – Uģis Krūskops, taustiņi – izcilais pianists Anatolijs Livča). Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais un spilgtais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins.
Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» un Bauskas kultūras centra kasē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas