Valentīndienas ekspresis piestāj autoostā 5

Bauskas autoostā 13. februārī Bērnu un jauniešu centra rīkotais kārtējais «Valentīndienas ekspresis» pulcēja kuplu skatītāju skaitu. Priekšnesumus pieteica Andris Kāposts, nolasot mīļus apsveikumus un rīkojot konkursus. Ar atraktīviem priekšnesumiem izklaidēja Kitijas Zosas trenētās karsējmeitenes un Ligitas Irbītes vadītās kopas «Mēmelīte» dejotāji. Ar ģitārspēli un dziesmām uzstājās grupa «Entropija». Noslēgumā ar dziesmām un ģitārspēli klausītājus izklaidēja Mārtiņš Jātnieks.

«Autoostā šis ir jau trešais Valentīndienas pasākums. Saprotam, ka mūsu klientiem, kas regulāri brauc ar autobusu, ikdiena ir darbs un mājas, tāpēc vienu dienu, kamēr viņi gaida, piedāvājam nelielu izklaidi,» tā Bauskas autoostas vadītājs Jānis Kļaviņš. Viņš pastāstīja, ka autoostā rīko arī fotoizstādes. Viens no «Valentīndienas ekspreša» mērķiem ir parādīt, ka pasākumus var organizēt ne tikai kultūras namos.

Jaunākie skatītāji bija ļoti apmierināti ar pasākuma norisi un aktīvi piedalījās konkursos. Pensionāri, kas bija ieradušies speciāli baudīt koncertu, gan nebija priecīgi – uzstāšanos varēja redzēt tikai tie, kas pulcējās ap laukumu, un arī repertuārs nebija vecākiem ļaudīm pa prātam. «Mums vajag kaut ko nopietnāku un interesantāku, bet te – nedz ko redzēt var, nedz klausīties ir vērts,» atzina baušķeniece Velga.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Baušķeniece

Veldziņ, pērc biļetes un ej skaties pa maksu koncertus.Priecājusies būtu kādi Bauskas novadā talantīgi bērni aug!

pirms 5 gadiem, 2015.02.16 10:30

Re

Re, kādi labi pasākumi, malači!
Un par fotoizstādēm laba ideja, tautas gan pamaz, bet tomēr.

pirms 5 gadiem, 2015.02.16 13:18

...

ULDI V.
Vairak bildes gan vareji salikt. Proties

pirms 5 gadiem, 2015.02.16 20:35

Autoostas apmekletājs

Nu, nu.
Nezinu kas mainījies, bet iepriekš pasākums bija modernāks. Tagad tik bērniem un pensikiem.

pirms 5 gadiem, 2015.02.18 22:42

Vietējās ziņas