Vallē atkal ir pieejams bankomāts 9

Vecumnieku novada Vallē atkal ir pieejams bankomāts. Tas atrodas ciema centrā, SIA «Aizkraukles sabiedrība» veikalā «Elvi». Naudas banknošu izmaksas ierīci iedzīvotāji var izmantot kopš ceturtdienas, 7. februāra, informē a/s «Swedbank» privātpersonu komunikācijas jomas vadītāja Sintija Kalniņa.

«Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka 8. janvārī Vallē tika demontēts bankomāts, kas astoņus gadus atradās degvielas uzpildes stacijā (DUS) «Virši-A» (iepriekš – «Dinaz»). Kā toreiz skaidroja a/s «Virši-A» mazumtirdzniecības daļas vadītājs Uldis Piekuss, pārmaiņas saistītas ar DUS rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem.

Lai vietējie un tuvākās apkaimes iedzīvotāji nepaliktu bez iespējas izņemt skaidru naudu, a/s «Swedbank» meklēja risinājumu un vienojās ar SIA «Aizkraukles sabiedrība» par bankomāta izvietošanu veikalā «Elvi».

Pakalpojuma izmantotāji bija izteikuši vēlmi pēc ierīces, kas nodrošinātu gan banknošu izmaksu, gan iemaksu, taču a/s «Swedbank» pārstāve S. Kalniņa pauda, ka «iemaksas bankomāta uzstādīšana Vecumnieku novadā nav plānota». «Šādas ierīces pieejamas vietās, kur sasniegts attiecīgs iemaksājamās naudas apgrozījums. Ņemot vērā to, ka šo bankomātu skaits ir ierobežots, «Swedbank» resursus plāno atbilstīgi pieprasījumam, vienlaikus nodrošinot maksimāli vienmērīgu pārklājumu,» viņa skaidroja.

Pašlaik visā novada teritorijā skaidru naudu var izņemt bankomātos Vallē un Vecumniekos. Lai veiktu līdzekļu iemaksu, jāmēro ceļš uz Iecavu, Bausku vai Ķekavu, kur pieejamas tuvākās naudas iemaksas automātiskās ierīces.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

...

Ka vienmēr netiekam līdzi jaunajām tehnoloģijām. Vienmēr pieejams www.naudasizmaksa.lv

pirms gada, 2019.02.09 16:02

vērotāja

Laukos iemaksas... Ko tad iemaksās - aplokšņu algas, vai? Kādu parādu var pārskaitīt uz karti internetbankā.

pirms gada, 2019.02.12 14:09

Stop!

Lai veiktu līdzekļu iemaksu, jāmēro ceļš uz Iecavu-> Uz Iecavu naudas iemaksai nē- Maxima remontā!

pirms gada, 2019.02.10 19:28

Izlūks

Vallei cepuri nost. Benzīntanks, sporta halle, labs saimniecības veikals, sakopta centra infrastruktūra, bankomāts utt. Pamatīgi ieliek Stelpei, Bārbelei un Skaistkalnei, kur no iepriekšminētā nav ne smakas.

pirms gada, 2019.02.11 22:36

ceļotāja

Krustceles, mīļie, visos laikos un visur attīstītākas. Daudz vairāk cilvēku apgrozās.

pirms gada, 2019.02.12 14:12

Absurds

Pieejams bankomāts!
Kur? -Veikalā!
Cik ilgi? - Tikai veikala darba laikā!
Varēja vismaz veikala priekštelpā ievietot bankomātu, lai pie tā varētu arī tikt cilvēki, kuri strādā un pie bankomāta spēj nokļūt tikai tad kad veikals jau ir slēgts!
Secinājums - ja TU strādā, tev skaidru naudu nevajag!?

pirms gada, 2019.02.13 09:02

Tiem, kam nekad nav labi.

Veikala darba laiks ir pietiekams, lai tiktu arī strādājošie. No Rīgas vai Vecumniekiem braucot , var izņemt pa ceļam citur. Bezjēdzīga pukstēšana, domāšana pēc tam.

pirms gada, 2019.02.13 15:10

Toļiks

Ierau pilzenīti, un neklepo jefiņ.

pirms gada, 2019.02.15 14:27

Voldis

Vēl Vallē ir šūšanas cehs, 'Florabalts", aptieka, medpunkts un Ilona Bankova.

pirms gada, 2019.02.19 21:42

Vietējās ziņas