Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallē durvis ver «Mazais Elvi» veikals

Šodien, 19.septembrī, «Vīnkalnos», Vallē, durvis vērs jau desmitais veikals «Mazais ELVI», portālu informēja Elvi sabiedrisko attiecību konsultante Kazimiera Puzo.

««Mazais ELVI» formāts kļūst arvien populārāks – pusgada laikā atklāšanas svētki jau notikuši desmit Mazajos ELVI dažādos Latvijas novados. Plānojam, ka līdz šā gada beigām Mazo ELVI skaits palielināsies,» teic SIA «Pārtikas Tirdzniecības apvienība», kas ir ELVI franšīzes turētāja, komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Tāpat kā pārējie «Mazie ELVI», arī šis Valles veikals un tuvējo pagastu iedzīvotājiem piedāvās tikai īpaši atlasītu, pircēju pieprasījumam atbilstošu preču sortimentu ikdienā un svētkos. Jaunā veikala kopējā tirdzniecības zāles platība ir 132 m2 – veikals ir gana plašs un tajā iepirkties būs ļoti ērti. Mazais ELVI Vallē strādās no pirmdienas līdz sestdienai no pulksten 8 līdz 20, bet svētdienās no 9 līdz 17.

«Mazā ELVI formāts ir piemērots pircējiem un situācijām, kad ir svarīgs ne tikai sortiments, preču un produktu pieejamība, bet arī iepirkšanās ērtums. Šajos veikalos nav nekā lieka - tiek atlasīts tikai pats nepieciešamākais un svarīgākais katra reģiona iedzīvotāju ikdienai,» skaidro L. Vārtukapteine.

Jaunā «Mazā ELVI» īpašnieks ir franšīzes sadarbības partneris SIA «Aizkraukles sabiedrība», kam tas ir jau trešais veikals ELVI – pirmie divi atrodas Koknesē un Aizkrauklē.

«Esam gandarīti, ka ELVI franšīzes sadarbības partneri saredz izaugsmes iespējas Latvijas reģionos un attīstās,» atzīst L.Vārtukapteine, papildinot, ka Vecumnieku novadā tas būs jau otrais veikals ELVI. Pirmais veikals, kas pieder SIA “FL57”, atrodas Vecumniekos, Bauskas ielā 16.

Jaunā veikala pirmie apmeklētāji saņems pārsteiguma dāvanas, arī Elvītis – zaļais ELVI cilvēciņš – sveiks ar konfektēm un baloniem.

Formāts “Mazais ELVI” tika izveidots 2013.gada pavasarī, un šobrīd Latvijā ir jau desmit tāda tipa veikali ELVI. Veikalu logotipā ir norādīts vārdu salikums “Mazais ELVI”, bet dizains un krāsas tiek saglabātas atbilstoši nacionālā mazumtirgotāja kopējam stilam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas