Vallē notiks Latvijas čempionāts karpu makšķerēšanā

Lauku tūrisma un atpūtas parka «Makšķernieku paradīze» ūdenskrātuvē no 27. līdz 30. augustam notiek Latvijas Republikas (RL) atklātais čempionāts karpu makšķerēšanā.
 
Trīs diennaktis jeb 72 stundas paredzēta cīņa par Latvijas spēcīgāko karpu makšķerēšanas komandu, informē sacensību galvenais tiesnesis Agris Rāgs.

«Šajā cīņā piedalās vienpadsmit komandas no visas Latvijas. Sacensības beigsies svētdien pulksten 11, plkst. 13 paredzēta uzvarētāju apbalvošana. Sacensību rezultāti tiks ņemti vērā, komplektējot Latvijas izlasi 2016. gada pasaules čempionātam karpu makšķerēšanā,» par sacīkšu nozīmīgumu stāsta Agris.

Viņš pastāstīja, ka lomus sver no pulksten 6 līdz 21 ar triju četru stundu intervālu. Protams, ir arī ārpuskārtas svēršana.
Sacensībās piedalās divu vai trīs cilvēku komandas, kas pārstāv Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sastāvā esošos klubus vai organizācijas.

Sacensības organizē lauku tūrisma un atpūtas parks «Makšķernieku paradīze», biedrības «Carp Team Latvia» un «MB Carp Collection Latvia», Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija un SIA «MBM».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas