Vallē notiks spiningošanas sacensības

Par tradīciju kļuvusi Vecumnieku novada kausa izcīņa spiningošanā tautas klasē. Sacensības notiks 13. aprīlī plkst. 9 ierastajā vietā – Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka «Makšķernieku paradīze» ūdenskrātuvē.

«Šādi iespējams popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, iegūt draugus un dalīties pieredzē ar citiem zivju ķērājiem. Pašlaik uz pasākumu pieteikušies 58 dalībnieki. Lai gan bijām izsludinājuši 60 vietas, esam nolēmuši reģistrēt līdz 80 makšķernieku,» teic sacensību galvenais organizators Agris Rāgs. Spiningošanā var piedalīties arī bērni, bet līdz 16 gadu vecumam tiem jābūt kopā ar pieaugušajiem. Pašlaik pieteikto dalībnieku pulkā ir pieci bērni un septiņas sievietes.

Kā ierasts, tiks ieskaitīti noķertie asari, zandarti, stores, līdakas un sami. Veiksmīgākie saņems medaļas un diplomus. Dalības maksa ir pieci eiro, bērniem no 10 līdz 16 gadu vecumam – trīs eiro.

Reģistrācija dalībai sacensībās iespējama, aizpildot anketu mājaslapās vecumnieki.lv un makskerniekuparadize.lv; reģistrējoties pie lauku tūrisma un atpūtas parka «Makšķernieku paradīze» dežuranta, zvanot pa tālruni 26339599 vai personīgi ierodoties «Makšķernieku paradīzē»; kā arī sūtot pieteikumu uz e-pastu: burtukalps@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas