Vallē notiks sporta svētki

Komandu sporta spēļu un individuāli netradicionālo sacensību piekritēji 15. augustā aicināti doties uz Valles pagasta sporta svētkiem.

Vecumnieku novada Valles vidusskolas sporta laukumā sacensībās piedalīties gribētāji būs gaidīti no pulksten 9, bet sacīkšu sākums plānots pulksten 10. Komandu sporta veidos labākos noskaidros futbolā, pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem, kā arī strītbolā.
Sacensību organizators Arturs Kupčiuns skaidro, ka futbolā uz laukuma drīkstēs atrasties pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs, bet pieteikt var astoņus spēlētājus. Volejbolu spēlēs divi pret divi, strītbolu – trīs pret trīs.

«Basketbols Vallē nav tik populārs kā futbols, kurā piedalās ap septiņām vienībām. Arī smilšu volejbolā ierasti ir daudz komandu. Ielu basketbolu spēlē iecavnieki, kuri piedalās sporta nometnē. Viņi atbrauc uz Valli un savā starpā uzspēlē. Retu reizi piedalās arī kāda vienība no Valles,» komandu sporta veidu konkurenci skaidro Arturs.

Netradicionālajos sporta veidos jebkura vecuma dalībnieki spēkiem mērosies šautriņu un riepu mešanā, tāllēkšanā no vietas. Jaunievedums sporta spēlēs būs piepūšamās apaļās bumbas. «Ikviens varēs izmēģināt spēlēt futbolu, atrodoties piepūšamajā bumbā, no kuras laukā stiepsies tikai kājas,» informē sporta spēļu organizators. Bumbas triecienā pret citu spēlētāju pasargā no traumām, taču, kārtīgi saskrienoties, «lidojums» var būt iespaidīgs un asas izjūtas būšot garantētas.

Darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem un slīdkalniņi, mazākie apmeklētāji varēs izbaudīt sejas apgleznošanu.

Ierasti Valles pagasta sporta spēlēs piedalās kaimiņu pagastu iedzīvotāji, bieži ciemiņi atbrauc arī no Neretas novada.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas