Vallē sarīko rudens velšu izstādi

Vecumnieku novada Valles pagasta pārvaldē jau otro mēnesi apmeklētājus priecē ziedu, augu un dārzeņu izstāde. Skaistās rudens veltes uz iestādes kāpnēm izkārtojuši Valles un Bārbeles pagasta iedzīvotāji.

Idejas iniciatore, Valles un Bārbeles pagasta sociālā dienesta darbiniece Sandra Dreijere, stāsta, ka eksponātus sagādājuši aptuveni desmit entuziasti. «Pēc daudzveidīgo dārza velšu apskatīšanas interesantus ziedus, augus un dārzeņus piedāvā arī citi,» teic S. Dreijere.

Valles pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Radziņa atceras, ka sākumā rīkota dāliju izstāde, vēlāk apskatei izliktas asteres, pēc tam – rudens ziedi. Tagad Valles pagasta pārvaldē aplūkojamas ļoti dažādas rudens veltes: ziedi, dekoratīvu krūmu atvases, kā arī novāktā raža – kolrābji, pupas, cidonijas, sīpoli, āboli, ķirbji, pipari, vīnogas, saulespuķes, bumbieri, kabači, burkāni, kukurūzas vālītes un citas dabas bagātības.

Daži izstādes vērotāji atzina, ka savākto būtu vērtīgi apskatīt Valles vidusskolas audzēkņiem, jo ne visiem laukos dzīvojošajiem ir zināšanas par dārza darbiem. Dažādie dārza labumi varētu ieinteresēt arī pilsētās un lielajos ciemos dzīvojošos bērnus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas