Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valles pensionāri kopā atpūšas un svin svētkus

Vecumnieku novada Valles saieta namā 1. martā notika pensionāru padomes organizēts sarīkojums. Dalībniekus sveica Valles pagasta pārvaldniece Iveta Radziņa, bet sociālā darbiniece Ilze Sauliča iepazīstināja ar pakalpojumiem un atvieglojumiem, ko var saņemt seniori. Vallē dzīvo 157 pensionāri.

Valles pagasta pensionāru padomes priekšsēdētāja Anna Ratkeviča stāstīja par 2013. gadā rīkotajām ekskursijām uz Liepāju, Jūrkalni, Pāvilostu, Rūjienu, par kopīgiem izrāžu apmeklējumiem Nacionālajā un Dailes teātrī Rīgā. Apsveikumus un ziedus saņēma vallieši, kuri svin nozīmīgas jubilejas. Vissirsnīgākos novēlējumus pensionāri domās nosūtīja Valles pagasta vecākajai iedzīvotājai Zelmai Priedei, kurai ir 101 gads.

Sarīkojuma dalībniekus un viesus uzrunāja Valles pagasta kultūras darba organizatore un vietējā amatierteātra režisore Aija Skosa un Vecumnieku novada domes administrācijas pārstāvis Arvīds Zvirbulis. Valliete Anna Burkāne, kura aktīvi darbojas pensionāru padomē, apliecināja, ka visi pensionāru tematiskie un atpūtas sarīkojumi ir Aijas Skosas izloloti.

Pasākumā piedalījās Stelpes amatierteātris ar izrādi «Burbeķīša» un Bauskas novada Vecsaules pagasta folkloristi Ināras Grēniņas vadībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas