Valsts ģimnāziju metodiķi tiekas darba konferencē Bauskā 3

Labi pārbaudītas darba metodes, jaunas idejas un iespēja satikties ar zinošiem, pieredzējušiem kolēģiem. To ieguva valsts ģimnāziju metodiķi darba konferencē 4. decembrī Bauskā.

Valsts ģimnāziju direktoru vietnieki regulāri tiekas reizi gadā. Līdz šim seminārus rīkoja Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā. Direktora vietniece izglītības jomā Inga Treimane «Bauskas Dzīvei» pozitīvi izteicās par jauninājumu – tikties un strādāt kādā citā izglītības iestādē: «Baušķenieki daudz paveikuši, sagatavojot interesantu konferences programmu. Strādājot grupās, bija iespēja uzzināt par kolēģu veikumu, par jaunām darba metodēm. Visu laiku esot galvaspilsētā, ir lietas, kuras sev apkārt nemaz nepamani. Bauskā ir vairākas inovatīvas idejas, par kuru aizgūšanu vērts padomāt.»

Vairāku ģimnāziju pārstāvji uzteica idejas, kuras pauda Izglītības departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības jomā Ineta Īvāne. Bauskas Valsts ģimnāzijas metodiķe Malda Ignatjeva aicināja pievērst uzmanību skolotāju pārslodzei. Āgenskalna Valsts ģimnāzijas metodiķe Valentīna Andersone pastāstīja, kā viņai izdodas izvērst vācu valodas kā otrās svešvalodas mācīšanu: «Interese nāca no vecākiem, ieinteresēti bija arī skolēni. Esmu gandarīta, ka šī vēlme audzēkņos ir joprojām.»

 Darba konferencē Bauskā strādāja pedagogi no Rīgas, Dobeles, Alūksnes, Jelgavas, Krāslavas, Ventspils, Balviem, Gulbenes un citām Latvijas pilsētām. Viņi debatēja par ministrijas priekšlikumiem, uzklausīja uzņēmuma «Edurio» vadītāju Ernestu Janavu. Lietderīgas un jaunām atziņām bagātas bija Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagogu vadītās nodarbības darba grupās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

var būt

bet nojēgas par darbu skolā gan nav. Narciss, kā palaiž purkšķi vai kārtējo reizi apvainojas uz kādu, tā nopublicē internetā. Galvenais publicitāte, kas tiek iemācīts, kas notiek klasē - nulle emociju.

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 07:23

Skolotāja

Kur var iepazīties ar materiāliem? Apmanījās, iepazīstināja, utt, kāds sausais atlikums ierindas skolotājam?

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 08:27

Vietējās ziņas