Vanda Korbe saņem Gada balvu logopēdijā 5

Piektdien, 8. martā, Latvijas Logopēdu asociācijas “Gada logopēda balvu 2018” saņēmusi Bauskas un Iecavas novada logopēde, vairāku publikāciju, didaktisko materiālu un programmu autore - Vanda Korbe.  Apbalvojums mediķei piešķirts par profesionālu logopēda darbību un ieguldījumu logopēdu profesionālās kvalitātes paaugstināšanā, portālu informēja Latvijas Logopēdu asociācijā.

Asociācijas Atzinības rakstu par apzinīgu, radošu logopēda darbu bērnu runas un valodas traucējumu novēršanā, veiksmīgu sadarbību ar vecākiem un ieguldījumu profesionālajā darbībā saņēmusi arī Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaulīte" logopēde Inga Borkovska.

Svinīgajā ceremonijā Rīgā Vandu Korbi sveica Latvijas Logopēdu asociācijas vadītāja Baiba Trinīte, Latvijas Universitātes Pedagoģijas nodaļas profesore Sarmīte Tūbele, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks un dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Edīte Jančone, SIA «Bauskas slimnīca» vadītāja Mirdza Brazovska, meita Agnese, kā arī vairāki kolēģi, ziņo pašvaldības portāls iecava.lv.

«Lai gan balvai logopēdi izvirzīja Bauskas kolēģi, Vandiņu tomēr uzskatām par mūsējo. Ar savu speciālisti lepojamies, jo viņa ļoti daudz palīdzējusi mūsu jaunajai paaudzei un to vienmēr darījusi ar dzirkstelīti acīs. Ne velti bērni pie speciālistes dodas ar patiku un liptin līp viņai apkārt,» sveicot V. Korbi, sacījis A. Mačeks.

«Mēs novērtējam Vandu daudz un dažādos aspektos. Mana kolēģe viņa ir bijusi no 1980. gada. Varu teikt, ka nekas jau nemainās - ja cilvēks ir augsti profesionāls ļoti daudzos jautājumos, viņš tāds arī paliek. Man ir bezgala liels prieks, ka arī profesionālā asociācija to ir novērtējusi. Paldies, ka tu mums esi!» sveicot balvas saņēmēju, uzsvēra M. Brazovska.   

«Šis mirklis ir ļoti skaists, un dzīve jau sastāv no mirkļiem. Lai gan šis mirklis ir  satraucošs un nogurdinošs, tomēr arī gandarījumu nesošs un ne par kādu naudu nopērkams, par ko jums liels paldies,» pēc balvas saņemšanas paziņoja V. Korbe.

Iecavniece par logopēdi strādā vairāk nekā 45 gadus. Vanda Korbe absolvējusi Liepājas Valsts pedagoģisko institūtu un Hercena vārdā nosauktā Ļeņingradas Valsts defektoloģijas institūta rīkotos divgadīgos kursus. Darba gaitas uzsākusi Ventspilī, bet kopš 1973. gada strādā Bauskas rajonā. Pašlaik V. Korbe strādā par logopēdi Iecavas veselības centrā un Bauskas slimnīcas rehabilitācijas nodaļā, vēsta pašvaldības portāls iecava.lv.

Paralēli tiešajiem pienākumiem V. Korbe vadījusi praktiskos seminārus, lasījusi lekcijas logopēdiem, papildinājusi zināšanas Norvēģijā un Zviedrijā par runas un valodas korekcijas darbu bērniem ar īpašām vajadzībām un stostītājiem, darbojusies Latvijas Logopēdu asociācijā.



Pievieno komentāru

Komentāri 5

Sveicēja

Vissirsnīgākie sveicieni par darbu, kas tika veikts ar MĪLESTĪBU! ????????

pirms gada, 2019.03.10 16:47

Mārīte

Sveicu Tevi Vandiņ.Tu esi sirds cilvēks. Paldies par Tavu labestību.

pirms gada, 2019.03.10 17:11

Vietējās ziņas