Vandaļi sabojā fotorāmi pie Bauskas pils 5

Vandaļi izdemolējuši «Mēs savam novadam» projektā «Pastkarte pie Bauskas» izveidoto un pie Bauskas pils Mēmeles krastā uzstādīto rāmi, kurā daudzi ar prieku fotografējās.

Šonedēļ, 14. oktobrī, Bauskas novada pašvaldības «Facebook» kontā tika publicēta fotogrāfija, kurā redzama gan baušķeniekiem, gan pilsētas viesiem iemīļotā vieta – «Pastkarte pie Bauskas», ko projektu konkursā «Mēs savam novadam» 2019. gadā īstenoja biedrība «Bauskas sākumskolas padome». Pašlaik biedrība ar šādu nosaukumu vairs nepastāv, jo Bauskas sākumskolas vairs nav, tāpēc biedrība mainījusi nosaukumu – «Bauskas Valsts ģimnāzijas padome».

Bauskas novada sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe atzina: «Protams, ir skumji, ka cilvēki šādi rīkojas. Šī vieta ir ļoti populāra gan vietējo iedzīvotāju, gan viesu vidū. Tik ļoti ainaviskā un labiekārtotā vietā top daudz skaistu bilžu un tiek piedzīvoti prieka un pozitīvu emociju pilni brīži.»

Pašvaldības speciālists teic, ka Bauskas novada pašvaldības policija ir informēta par notikušo. «Tiks izskatīti videomateriāli no tuvumā esošām vietām. Iespējams, tiks atrasts kāds pavediens, atpazītas aizdomīgas darbības, cilvēku grupas vai citas norādes, kuras varētu liecināt par iespējamajiem vainīgajiem. Pašvaldības policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir redzējis ko aizdomīgu, vai ir kāda informācija par iespējamajiem vainīgajiem. Tālrunis saziņai ar pašvaldības policiju – 20278188,» iedzīvotājus aicina atsaukties A. Dulbe.

Tā kā projektu konkursa «Mēs savam novadam 2019» laikā tika īstenots šis projekts, biedrībai vajadzētu atbildēt par šo vides objektu un rūpēties par tā turpmāku uzturēšanu. Tomēr, kā minēts, biedrības vairs nav. Tālab Artūrs Dulbe sacīja, ka piektdien, 15. oktobrī, demolēto rāmi apsekoja «Vides servisa» un Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas pārstāvji: «Rāmi atjaunos par pašvaldības līdzekļiem, un «Vides serviss» to uzstādīs atpakaļ tuvāko nedēļu laikā.»


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Inga

tadiem huliganiem dot pa nagiem kaizput. un ar zagariem pa pakalu. slaisti un bezdelniki taadi.

pirms mēneša, 2021.10.17 13:36

polismans

Čaļi nevar sagaidīt kad atvērs,,Montanu,,!

pirms mēneša, 2021.10.17 14:19

?

Vai šis nav tas pats dulbe,kurš sit pretspēlētāju?!

pirms mēneša, 2021.10.17 18:00

Nu nez

100% zināms ka huligāni apzinīgi salauza? Tik pat labi kā lielākas cilvējs uzkāpjot tam rāmim malā to var izdarīt. Tur skaidri redzams ka ass pārlauzta kur gultņi ir.

pirms mēneša, 2021.10.17 21:39

Vietējās ziņas