Var nobalsot par baušķenieces dziesmu

Noslēgumam tuvojas Latvijas Radio 2 organizētā pop un rokdziesmu aptaujas «Muzikālā banka 2014» vērtīgāko dziesmu noskaidrošana. 15 finālistu vidū arī baušķenieces Sabīnes Berezinas un Rassela dziesma «Ceļš uz mājām».

Latvijas Radio Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Liene Vimba informē, ka balsot vēl var līdz 15. janvārim. Tradicionāli vērtīgāko dziesmu noteiks klausītāju un «Muzikālās bankas» ekspertu padomes līdzvērtīgs balsojums (50:50).

Līdz ar S. Berezinas un Rassela kompozīciju par gada populārākās melodijas titulu sacenšas arī tādi populāri izpildītāji kā Igo, Ivo Fomins, Marta Ritova un Emīls Balceris, Jānis Stībelis, Dons, Roberts Pētersons, Andris Ērglis, grupas «Musiqq», «Astro`n`out» un citi. Balsot iespējams aptaujas mājaslapā muzikalabanka.lv, portālos nra.lv un draugiem.lv.

Aptaujas noslēguma ceremonija 24. janvārī, kā ierasts, izskanēs Ventspilī. Šogad šovs notiks aptaujas piecpadsmit gadu svinību noskaņās. Katrs fināldziesmu izpildītājs savu priekšnesumu gatavos tā, lai izpelnītos zālē sēdošo skatītāju atsaucību, jo pirmo reizi tiks piešķirta Zāles skatītāju simpātiju balva.

Tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu «Muzikālā banka» vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremonijai būs arī trešais vadītājs, kura vārds tiks atklāts tikai pirms koncerta. Visi finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās balvas.

Īpašus priekšnesumus šai ceremonijai gatavo «Muzikālās bankas» eksperti – Romāns Vanags, Sonora Vaice,  Jānis Ķirsis, Ingus Ulmanis, Gunārs Freidenfelds, Inga Bērziņa, Armands Alksnis un Atis Auzāns.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas