Var pieteikties velobraucienam 9

No pirmdienas, 7. septembra, visi interesenti Bauskas veikalā «Velosēta» var pieteikties Bauskas rudens velobraucienam, kas notiks 13. septembrī. Sacensību organizators Kaspars Brazovskis informē, ka vienlaikus risināsies arī citi pasākumi un konkursi.

Sacīkšu organizators K. Brazovskis pastāstīja, ka dalība braucienā ir bez maksas. Distance Bauska–Mežotne–Bauska ved pa asfaltētu ceļu un ir viegli veicama. Piedalīties var ikviens, un jau tagad paredzams, ka dalībnieku būs vairāk nekā 200. Apbalvos trīs ātrākos vīrus un sievas, kuplākos kolektīvus, izglītības iestādes, interesantāko tērpu autorus, būs arī citas nominācijas. Galvenā balva – jauns LCD 42 collu «SmartTV» televizors. Izlozē piedalīsies visi dalībnieki neatkarīgi no rezultātiem. Vienīgais nosacījums – distance ir jāpabeidz.

Pieteikties sacensībām «Velosētā» varēs līdz 11. septembrim. Dalībnieka anketa atrodama mājaslapā codesmaleji.lv. Tā pašam jāizdrukā un jāaizpilda. Braucienam varēs pieteikties arī sacīkšu dienā Bauskas Rātslaukumā.

Rātslaukumā 13. septembrī tiks eksponēti pirmās Latvijas brīvvalsts velosipēdi, būs vēl daži pārsteigumi. Interesenti jau laikus var izmēģināt trasi un piedalīties Mežotnes pils izsludinātajā konkursā. Dalībniekam jāuzņem fotogrāfija, kurā redzams riteņbraucējs, viņa velosipēds, atjaunotā strūklaka un pils. Tā kā sacensību laikā var veidoties rindas, ikviens jau laikus var izmēģināt maršrutu un iemūžināt sevi pie pils.

Sacīkšu dienā būs jāveic pārējās darbības – jālejuplādē fotogrāfija sociālajā tīklā facebook.com, jāapmeklē Mežotnes pils mājaslapa facebook.com, jāatzīmē, ka lapa patīk. Mežotnes pils izveidota žūrija visatraktīvākās bildes autoram dāvās vērtīgu balvu.
«Būsim priecīgi par katru, kas velobraucienu atbalstīs ar balvām, finansēm vai kādu pasākumu,» teic K. Brazovskis.

Dalībniekus pirms brauciena uzmundrinās Bauskas mūzikas skolas orķestris. Sacīkšu organizatori atgādina, ka dalībniekiem obligāti jābūt ķiverei.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Soļotājs

Malējiem,bet ne riteņbraucējiem.Velobraucieni sākas virs 30 kilometriem,bet šitais ir soļotāju maršruts. Tad nākošo taisiet velopārgājienu Bauska-Bērzkalni.

pirms 5 gadiem, 2015.09.06 19:46

Malejs

Esmu arii vienaa piegaajienaa bez apstajas ar visejo virs 30 esmu nobraucis virs 200 km treninjaa, un pirms nedeljas Norvegjijaa(Birken) pa bezceljiem 92 km ar mtb, ieverojamiem kapumiem , piedalijies eiropas chempionataa mtb maratonaa, kaa arii lielo sacensibu hc un 1 kategorijas kapumus braucis.Es zinu kas ir garas distances.Shis ir velobrauciens ari tiem, kam 20 km ir izaicinajums, gan pa visam maziem, gan pieredzejushiem.Ja shkjiet nepienjemams pasakums var nepiedalities.

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 07:29

maamina

vai ir iespeeja kautkur iznomat riteni ar bernu sedekliti uz so patikamo pasakumu? + kiveres?

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 12:24

Malejs

Velosētā var iznomāt velo un ir 1 bērnu sēdeklis uz īri, iesaku pasteigties un pierezervēt, komplekts tāds 10 eiro maksā uz dienu, ķiveres gan nepateikšu, kur var iznomāt varbūt kādam citam braucējam ir rezerves?Atsaucieties.

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 15:22

Malejs

Velosētā var iznomāt velo un ir 1 bērnu sēdeklis uz īri, iesaku pasteigties un pierezervēt, komplekts tāds 10 eiro maksā uz dienu, ķiveres gan nepateikšu, kur var iznomāt varbūt kādam citam braucējam ir rezerves?Atsaucieties.

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 15:22

???

Bet no kuras vietas ir starts, no Rātslaukuma vai kur citur?

pirms 5 gadiem, 2015.09.10 17:53

Vietējās ziņas