Var skatīt mūspuses kandidātu debates 86

Valsts apmaksātajos priekšvēlēšanu diskusiju raidījumos «Novadi izvēlas» piedalījušies visu četru mūsu novadu pārstāvji. Ieraksti demonstrēti Latvijas Televīzijas 7. kanālā. No Iecavas novada četriem sarakstiem televīzijas ierakstā bija ieradušies pārstāvji no «Vienotības» un apvienotā saraksta Nacionālās apvienība «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK, kā arī centriskās partijas «Latvijas Zemnieku savienība». Stāstīt par iecerēto Rundāles novadā no trim kandidātu sarakstiem bija atbraucis tikai apvienības «Cilvēkiem un zemei» pārstāvis. No Vecumnieku novada uz diskusiju bija ieradušies Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK, Zaļo uz Zemnieku savienības un partijas «Par prezidentālu republiku» pārstāvji. Diskusijā nepiedalījās partijas «Reģionu alianse» deputātu kandidāti. Bauskas novadā no sešiem vēlēšanās pieteiktajiem partiju sarakstiem televīzijas diskusijā piedalījās četru partiju pārstāvji. Tie bija no Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK, Latvijas Zaļās partijas, «Vienotības» un Reformu un Latvijas Atdzimšanas partijas apvienotā saraksta.Diskusijas «Novadi izvēlas» Zemgalē un Pierīgā organizēja SIA «Televīzijas studija «Spektrs»». Studijas interneta vietnē tvspektrs.lv skatāmi visu diskusiju raidījumu ieraksti.

Pievieno komentāru

Komentāri 86

tiešām

jā, novadā to krēsli ir krietni par daudz pieaudzis, būtu jau labi, ja kāds tos krēslus varētu pavilkt ārā no tiem pieaugušajiem dibeniem, un skat budžetā ekanomija. Tik daudz to nodaļu, ka nevar saparsta ar ko viņi īsti nodarbojas. Kārtībnieku nodaļa, ar ko viņi īsti nodarbojas???? Transporta nodaļa, vai tā maz vajadzīga, vai tās funkcijas, cik nu viņas tur ir nevarētu pildīt viens cilvēks, kapēc nodaļa vajadzīga,???Iepirkuma nodaļa, saimniecikskā nodaļa, juridiskā nodaļa, dzimtsarakstu nodaļa, kura gadā 100 bērnus piereģistrē un tā vēl un vēl, bet kārtības Bauskā kā nav tā nav, bet nodaļau pa pilnam ar priekšniekiem un vietniekiem ar ļoti labiem atalgojumiem !!!! Galvenais, la tik būtu savi cilvēki, kuriem kā teiks tā darīs!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 22:49

svētdienas vakars

mēs, baušķinieki jau sen kā esam iemācījušies savdabīgi cienīt Bauskas novada administrācijas un deputātu darbu, tāpēc arī no viņiem neko neprasām un arī negaidām, jo ko gan var gaidīt no tiem, kuru mērķis ir ieņemt vien amatu pašlabuma gūšanai vai personīgo ambīciju apmierināšanai? Ko dod pašvaldības policija kopā ar kārtībnieka štata vienību, ja to darba laiks un atbildība beidzas plkst. 17. 00., ja kārtībnieka atbilde ir trafareta- tas nav manā kompetencē. Ko dod pilsētā uzstādītās kameras, ja nav kas tajās lūkojas, bet, kā jau katrā pilsētā ir savi "hulīši", kas šo pilsētas varas iestāžu impotenci redz un izmanto savai savdabīgajai "izklaidei". Nevajag bāzt visu vienā maisā un novada vadības un tai pakļauto iestāžu darbinieku nolaidību attaisnot ar vispārēju novada iedzīvotāju sava novada necienīšanu. Drīzāk novadā ir daudz krēslam "piestellētu" amatpersonu, kuras nekādu iedzīvotāju cieņu nav izraisījušas un nevar izraisīt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 22:19

svētdienas rītam

Ja rokas nolaižas...kāpēc kandidē??
Ne jau deputāti puķes sargā,ne stāda.Tukša muldēšana jūsējā....kā ziniet,ka mums neko nevajag....
Netaisiet rosolu. Ja visiem būtu pie vienas vietas nerakstītu.Baušķinieki ir spējīgi iet pat uz barikādēm par savu pilsētu.Slimnīcas vairs nav,utt....varbūt atbraucāt uz Bausku ar "eksluzīvo"pārvadātāju iedzīvotāju ērtībām vai tikai puķes skatīties??

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 20:19

svētdienas rītam

Ja rokas nolaižas...kāpēc kandidē??
Ne jau deputāti puķes sargā,ne stāda.Tukša muldēšana jūsējā....kā ziniet,ka mums neko nevajag....
Netaisiet rosolu. Ja visiem būtu pie vienas vietas nerakstītu.Baušķinieki ir spējīgi iet pat uz barikādēm par savu pilsētu.Slimnīcas vairs nav,utt....varbūt atbraucāt uz Bausku ar "eksluzīvo"pārvadātāju iedzīvotāju ērtībām vai tikai puķes skatīties??

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 20:19

Nevar, nevar deputātus ne pie kā vainot, protams, ka jaunatne sadzeras un taisa visādas preteklības, bet viņi ir jāķer un jāsoda, mums taču ir kārtības sargu nodaļa, lai pabraukā pa vakariem paskatās, kas notiek Bauskā, pa dienu jau nvien netrako. Deputātus nevar ne pie kā vainot, viņi ir strādājuši ar visu savu sirdsabziņu iedzīvotāju labā, tapēc viņu ērtībai Bauskas centrā gan degvielas uzpildes stacija, gan lielveikali, jā, un taupot cilvēku ienākumus ceļus neremontē, būs labi ceļi brauks uz pilsētu un naudiņa- tu tū!!!! Viss iedzīvotāju labklājībai!!!!Sociālā palīdzība niecīga, pareizi ,nav ko, lai brauc uz ārzemēm, nav ko te palīdzību prasīt, kapēc dzemdē vairāk bērnu nekā spēj uzturēt, Bauskas noavadā tas neiet cauri, deputāti ne pie kā nav vainīgi!!!!! Nerunāju jau par citām lietām, tur nu nekādi deputāti nav vainīgi, ne pie kā!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 16:55

svētdienas rīts

Es kā cilvēks no malas, kas pats un kura neviens rads nav deputāts un nav arī kandidāts.
Mīļie baušķinieki, jūs te brēcat un vainojat deputātus un kandidātus visādos grēkos- daļēji jau piekrītu, BET.......vai tad Bauskas iedzīvotājiem vajag ko skaistu un labu, kur acis papriecēt, nu nē taču:
Kalna iela, kuras malā Vides serviss ir stādījis puķes, daļa puķu izzagta , palikušas tikai bedrītes, daļa- lielie stādi vienkārši izrauti un nomesti, daļa nolauzta, daļa vēl dzīvo.
Nu nebija tur citplanētieši vai iebraucēji, paši baušķinieki un viņu lolojumi tur darbojušies vaiga sviedros.
Nu nevajag taču jums neko, tie tikai vārdi un tukša muldēšana, viss jums pie vienas vietas, nepārmetiet deputātiem , ka neko nedara, te jau rokas nolaižas un darīt neko negribas.
Kad iemācīsieties mīlēt savu pilsētu un cienīt citu darbu, tad arī prasiet , lai jūsu labā ko dara.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 16:22

Veips aizejot no Vienotības savu reitingu tikai paceļ un liek saprast,ka partijā viss nav kārtībā.Varam saprast ,ka nav vienotas pirmsvēlēšanas stratēģijas un notiek plēšanās pie varas.Taču Koluža kungam ar stratēģisko domāšanu ir pavisam vāji(un to kāds izmantoja).Pirms vēlēšanām parasti tā neplosās,pilnīga izgāšanās vai arī galīgi nav politiskās domāšanas. Mans secinājums,ja nespēj stratēģiski domāt ,tad arī nespēj vadīt un kur nu vēl novadu.
AIPS vispilgtākais piemērs ,sitoties pēc varas ,nogremdēja uzņēmumu..acīm redzot tagad vajag patstāvīgus ieņēmumus vismaz 4 gadus.
Attiecībā par baltkrievieti ,viņa mērķēja būt viena no pirmajām sarakstā.. tad gan mēs saķertu galvas. Abi ar Uldi jau Jaunā laika cīņu biedri, cenšas tikt deputātos,ta kā viņa nav no jauna.Skatoties uz sarakstu tiešām nevar saprast vai bads vai ar nolūku.
Daži konkurenti tiešām izskatās spēcīgāki.
VĒLĒT JĀIET!...pārmaiņas vajadzīgas

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 15:23

Vienotība

Vienotībai tā bija grūtu saskarptīt 20 cilvēkus saraktam, labi ka tādas kā Taņka vēl piekrita...

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 14:28

Taņka pārsita Veipu . Super sarakstiņš.Kur uzradās tāda kursite, rutenberga? Centīgais jānītis nobīdīts zemu. Tā jocīgi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 14:19

gg

veipa organizētie kartibnieki sit augstu vilni! cerams,Tauta to aqtcerēsies!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 13:32

tiešām

to ###: nu kur vēl lielāku varaskāri, nelietības paraugu un melošanas mākslu!!!! Pilnīgi piekrītu nu nevar vairs mainīt sabiedrīsko viedokli!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 12:32

###

Uldi, tevī saskata spēcīgu konkurentu, tāpēc arī lien no ādas izdomādami arvien jaunas riebeklības .
Intuīcija viņiem laba - jūt pārsvaru , bet kultūras un morāles principu trūkums kombinācijā ar skaudību un varaskāri, , kā arī iespēja riet no aiz liela žoga un palikt neredzamam parāda vienu otru šeit , kā lielāko nelietības paraugu, aiskarot jūsu ģimeni.
Bet šie daži cilvēki nespēj mainīt sabiedrīsko viedokli, tāpēc arī plosās forumos.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 11:34

to veletajam

Es loti atvainojos, bet parunājiet ar Bauskas un Jauncodes jauniešiem. Vai tik tas nav Ulda dēls kas apreibino§as vielas no Igaunijas ieved un tirgo jauniešiem kuri pēc tam no tilta lec .

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 10:49

Ko sakarīgu pateica Kolužs????Izņemot locījās kā zutis, vervelēja kaut ko nesakarīgu gan par ceļiem, gan par ĢMO nu par visu!!!!
Kolužs cik atceros teica, ka IP tika likvidēta "dezinformācijas " dēļ , diskusijā teica, ka tapēc, ka neesot tur bijusši profesionāļi, kura tad ir patiesība????Kolužs ir profesionāls mūldētētājs, sanāk. Tas pats par Veipu, Veips teica, kapēc aizgāja no partijas, to tika nostumts malā, Kolužs saka , ka veselības pēc, kurš tad melo????Kolužs Jums to mēra krēslu vajag, un zinu kapēc, lai glabtu savu biznesu, to jau var saparst, bet melot gan nav labi!!!!!! Ar melim jau tikāt pirms 4 gadiem, tagad ar domājat tāpat, nu lai jau izdodas?????

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 10:31

nu ja

Un kur tad Aijiņa ar savu stingro mugurkaulu,uz diskusiju bija ieradušies pirmie nummuri,izņemot reformistus,jo Aijiņa kad ver muti vaļā neko sakarīgu pateikt nevar,viens orators partijā ir un tas pats tikai ar muti.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 10:21

uldis

Uldis tik sola jau 8 gadus bet ņifiga nevar izdarīt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 09:21

tto veletajam

atkal jau japiemin jaunietis no tilta jo neko citu atrast nevar. tik iesaku tev vienu..peec sevis UDENI NORAUJ!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 09:18

Neraksti zemtekstos

to to vēlētājam 26.05.2013.08:12:20 nosauc lietas īstos vārdos .....

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 09:14

Kā cilvēki dzīvo nomalēs, vispār vsiem uzspļaut, pavsarī uz pilsētu nevarēja izbraukt bērni uz skolu tikt, ziemā ceļus nešķūrēja, visiem bija pilnīgi vienalga, tagad met pastakastēs lapeles, lai balsojam- figu jums!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 08:44

Domāju, kā tad citās pašavaldībās, kurās iedzīvotāji ir apmierināti ar deputātu darbu, kapēc mūsus deputāti ir izpelnījusīes tikai un vienīgi nososdijumus????Laikam tapēc, ka vairāk kā pirms vēlēšanām solīt neko arī nav izdarijuši. Pāris performances jautrākai dzīvei????Kolužs nu kapēc tad Veips aizgāja, kur ir tā patiesība, ja pirms pusotra mēneša cilvēks bja gatavs turpināt darbu, pēkšņi veslība sabojājās, vai kā un J.Feldmanis par viņu slavas dziesmas dziedāja????Kolužs un kā ir ar Jūsu uzņēmumu, viņš ir plaukstošs un veiksmīgi vadīts, ka esat gatvs, beidzot, Bausku sakārtot???Ar alkaholu arī daudziem esošajiem deputātiem ir draudzīgas attiecības, vai tad tā nav????Nu nevajag tagad nodarboties ar demagoģiju, bet 4 gadus varējāt strādāt iedzīvotāju labā, tad tagad nebūtu jānodarbojas ar visādām nesmukām lietām! Tauta būtu apmierināta, jums ticētu un viss būstu pavisam citādāk, jo jūs būtu visu darijuši, lai civēku dzīves līmenis uzlabojas, bet nekā, jums likās, ka esat karaļu tronī tikuši!!!! Ceļi, Bauskas centrs ir vienkārši nožēlojami!!!Kāpēc izcūkojāt Bausku????

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 08:40

Vietējās ziņas