Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecajā tirgū gaidāmas pārmaiņas 34

Bauskas vecajā tirgū no pirmdienas, 18. marta, iepirkšanās būs ierobežota. Ēkā sāksies neliels remonts. Veco tirgu no bankas iznomā uzņēmējs Aivars Duklavs. Viņš iecerējis ēkā šopavasar izvērst tirdzniecību. Lietoto mēbeļu tirgotava ēkas vienā galā saglabāsies. Taču, ieejot tirgū no Rūpniecības ielas puses, pircēji nonāks saimniecības, dārza un būvmateriālu preču tirgotavā. A. Duklavs nodomājis šeit piedāvāt saimniecībā un būvniecībā noderīgas mantas, kuras citviet Bauskā neatrast. Uzņēmējs cer nelielu remontu ēkā pabeigt un aprīļa pirmajā pusē vērt durvis pircējiem.Patlaban Bauskas vecajā tirgū ik dienas pircējiem piedāvā gaļas produktus, dažas pārtikas preces. Ir arī lietotu mantu stendi. Sestdienās preču klāsts ir lielāks, savus izstrādājumus te atved daži mājražotāji. Pārdevēja Jevgēnija Kakse «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka Vecajā tirgū strādā ilgus gadus. Viņa pauda nožēlu, ka nu tirgošanās būs jāpārtrauc. Vai viņa atgriezīsies, kad ēku atvērs pēc remonta, J. Kakse nevarēja pateikt. A. Duklavs piebilda, ka lielās ēkas ārpusē, kur izbūvētas kiosku telpas, tiek gaidīti arī mājās ražotu produktu pārdevēji. Pavasarī līdzās dārza precēm savu produkciju varētu tirgot stādu audzētāji.Baušķeniece Malda Ignatjeva dzīvo līdzās Vecajam tirgum. Lielas preču izvēles te nav, bet dažreiz viņa tirgū iepērkas. «Man nav problēmas aiziet līdz Bauzes tirgum, bet zinu ļoti daudzus apkārtējo māju vecos cilvēkus, kuri šurp nāk katru sestdienu. Te no zināmiem pārdevējiem viņi pērk mājās ceptu maizīti, piena produktus, gaļas izstrādājumus. Kad tirgū tā visa nebūs, šiem ļaudīm būs radītas kārtējās neērtības,» tā M. Ignatjeva. Viņa izteica neizpratni, kādēļ uzņēmēji, arī pašvaldība teju apzināti ļauj iznīkt šim vecpilsētas rajonam. Nav pirts, samazināsies pārtikas preču klāsts tirgū, tas viss rada neērtības gados vecajiem iedzīvotājiem. Mēmeles krastā pašvaldība izbūvē laivu piestātni, stāvlaukumu, grib iedabūt tūristus. Tirgus kā oriģināls sava laika vēstures liecinieks tūristiem būtu ļoti interesants.

Pievieno komentāru

Komentāri 34

simpātiskā

mīļie cilvēki, ko var ņemties!
Aivars ir malacis ! Vai Jūs oaši ko tādu uzdrīkstētos?
te, kas iesaka par ledus halli, baseinu utt. pamēģiniet paši to izdarīt!

ņemiet piemēru.

pirms 7 gadiem, 2013.03.22 22:36

neizglītotais

Es piemēram domāju,ka vajadzētu vecā tirgus vietā uzcelt ledus halli,vai arī akva parku,nevar piesaistīt kādus eiropas līdzekļus,varētu jauno hokeja paaudzi audzināt,varētu Bauska ar ko pozitīvu izcelties,domāju gribētāju būtu daudz,būtu mums savi peldētāji,hokeisti,kruta,aizmirsu acis aizvērt,būtu labs sapnis sanācis.Bet kā būs,tā būs. Aivar,lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.03.22 15:44

?

Bet, lietoto mēbeļu tirgotājs nesen no Bauzes pārvācās uz Veco TIRGU!?

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 18:06

Es PAR

Malacis Aivars. Atjaunos auru , piedos kaut nedaudz dzīvīguma šai daļai Bauskas. Man tiešām vecais tirgus asociējas ar bērnību... Tantukiem , kas tirgoja zemenes... Daudz cilvēku! Vajag šādu atdzimšanu, kaut vai tikai tāpēc vien, lai cilvēkiem Bauskā paplašinātos redzesloks.
Būšu klientu vidū!

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 15:12

kaut ko tādu var izdomāt tikai izbijusi deputāte, varbūt B Dz varētu precizēt, tieši kas no vecā tirgus eksdeputātes prāt varētu būt interesants tūristiem, desmit gadus atpakal uzceltais angārs, vai kādreizējā nocenoto preču veikala telpas, varbūt tur tirgojamās lietotās mēbeles, varbūt, jauizveidojamā veikala cenas, kuras viņi varētu salīdzināt ar savā zemē esošajām par tādu pašu, tās paša firmas produktu?

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 12:02

Dz

OK- Laikam galīgi apsutis ,pašvaldība jau nau govs kuru var slaukt ,man liekas jaunais saimnieks ar galvu nedraudzējās,viņš nau spējīgs konkurēr ne ar Jāzepu ne ar Māju un dārzu.
Jaunais cilvēks dzīvo sapņu pasaulē.

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 10:59

zigis

Bauzē tirgo no Polijas atvestu gaļu. Atbildu 100%

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 10:46

es

piekrītu ka Bauze nolaidusies, nav patīkami tur, lai gan vecais tirgus tālāk no mājām tur ir daudz foršāk, vajag tikai atjaunot tradīcijas. Lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 10:16

*****

nu, ziniet... lasu un nenobrīnītie, cik viss ir slikti u.t.t., u.t.t.... cilvēks uzņemas risku, acimredzot apsvēris savas iespējas, kapēc nedarīt... mjāaa...bet tas jau tikai laikam Bauskā tā ir- dari slkti, nedari - ari slikti... labi ir tikai sēdēt pie kompja un spaidīt taustiņu, jo neko citu reālu darīt nemāk....

pirms 7 gadiem, 2013.03.18 08:18

juaa

protams, un mani besii aaraa teiciens. ekologisks, Latvijaa audzis, peec senteevu metodeem taisiits.,.?? ko sdien ekologiku vairs var izaudzeet?? pasakiet man, luudzu!!, labiibu miglo, lopus baro ar visaadiem elementiem. visbeidzot lietus liist jau himijas pilns. kur te veel kaada ekologija.?? besii aaraa pilniigi. musina vienkaarsi cilveekus un viss. (((

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 14:42

pilnā loze

diemžēl arī tajā"tukšajā lozē" visus šos gadus daži pārdevēji izdzīvoja un realizēja savu biznesu. Jautājums ir, kas palīdzēja viņiem saturēt kopā savu biznesu ar par nomaļu uzskatīto tirgu? Kādēļ gaļas tirgotājai Žeņai pat visu laiku palielinājās klientu skaits? Tas ir tāpēc, ka viņa saviem klientiem, kuri sastāvēja no kafeinīcu īpašniekiem, vietējiem biznesmeņiem un pat viena otra deputāta, pārdeva lielākoties zemnieku audzētās cūkas, barotas ar dabīgu barību, tādas, kuru gaļa nelec nost no pannas. Saviem klientiem, ja sortimentā nebija šādas gaļas, viņa pateica kad iegriezties, kad tāda gaļa būs, un šis, varbūt pēc VVC regulām ne visai likumīgais bizness, bija tieši tas, pēc kā ilgojas Bauskas feinšmekeri. Arī tās, uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmās dārzeņu un garšaugu tirgotājas droši varēja likt roku uz sirds un teikt- viss izaudzētais ir nācis no novada robežām, un tas nekad nebija melots. Diemžēl to visu nevar teikt par Bauzes tirgu, kur dārzeņu un augļu produkcijai lielākoties izcelsmes valsts ir bāze Rīgā. Varbūt uzņēmējam vajadzētu padomāt par tādu tirgu, kurā tirgotu tikai tādu produkciju, kurai nešaubīgi varētu pierādīt izcelsmi, ir Bauskā cilvēki, kuriem nav vienalga ko likt vēderā, lai pēcāk nevajadzētu stāvēt aptiekā pēc zālēm lai ārstētu slimības, kurām agrāk pat nosaukumu nebija.

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 13:58

I.R.

un vecajaa atspercehaa vaig viesnicu uztaisiit!! tiesi buus pa celam uz piliim, un skaistaa vietaa upes malaa un vecais tirgus ar blakaam!! O!! Vai man nau spoza ideja!!? buutu veel mana galvina gaisaaka, buutu kaapostgalvija!!)) A////??

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 12:42

xx

es noteikti aiziešu iepirkties, apsolu. Pavasarī stādus un visu, ko vajadzēs. Uz priekšu- Bauze ir stipri nolaidusies, man tur nepatīk!

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 11:46

baseins

Aivar apdomā, par iespēju vecajā tirgū uzcelt baseinu. Cik zināms Novads naudu jau ir sakasījis, vēl katru gadu sakasīs uzturēšanai. Visnotaļ labs ģeogrāfiskais stāvoklis- pa ceļam uz pilīm, tūristi arī garantēti. varētu izbūvēt kanālu līdz upei, lidz ar to lētāks ūdens. un ja tā baseina idesa izgāzīsies būs labs projekts zivju paviljonam.

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 10:14

Prieks par Aivara uzņēmibu, lai pietiek spēka un pacietības! Veiksmi un izdošanos!

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 09:23

Es domāju

Bauskai neoteikti ir perspektīva, cilvēku paliek aizvien vairāk, jo Bauska kā magnēts pievelk cilvēkus, spēcïgs reģionālais centrs kā nekā

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 07:48

poga

Man patika vecais tirgus :) Piekrītu, ka Bauzes tirgum nav tās foršās auras! Uz atjaunoto veco tirgu braukšu, ja vien būs atrisināta problēma, kur novietot auto.
Aivaram - veiksmi un izdošanos!

pirms 7 gadiem, 2013.03.17 00:53

ok 2

Es gribu lāpīt prezervatīvus, vai dome ar atbalstīs, varbūt izsludinam konkursu uz nerentabliem biznesiem ? Lai veicas Aivaram.

pirms 7 gadiem, 2013.03.16 23:56

Vietējās ziņas