Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecpilsētā pamazām sāk atgriezties dzīvība 13

Pasta ielā Bauskas Rātslaukuma malā ar laiku atkal varētu ritēt rosīga dzīve. Vietējie uzņēmēji iecerējuši vairāku ēku atjaunošanu.Nams Pasta ielā 3 nonācis uzņēmēja Aināra Pastora īpašumā. «Bauskas Dzīvei» viņš pastāstīja, ka ēkai iecerēts sabiedrisks pielietojums. Novērtējot būves tehnisko stāvokli, visticamāk, to nāksies nojaukt. Ja tā notiks, ēku atjaunos, ievērojot visus vecpilsētas apbūves nosacījumus. Uzņēmējam ir idejas par ēkas izmantošanu, taču konkrēti kaut ko pavēstīt esot vēl pāragri.Pasta un Rīgas ielas stūrī darbojas atjaunotā kafejnīca. «Čuguna rozes» saimnieks Mārtiņš Ruža stāsta, ka ir plāni darbību paplašināt un ēkas Pastas ielā 5 otrajā stāvā iekārtot banketu zāli. Tajā pusdienas varētu piedāvāt arī tūristu grupām. Pati ēka pieder citam privātīpašniekam. Bauskas novada domē paskaidroja, ka ēkas saimnieks šovasar solījies veikt fasādes kosmētisko remontu. Pabeigta degušās ēkas Pasta un Plūdoņa ielas stūrī nojaukšana. Tās īpašnieks uzņēmējs Ainārs Marinskis «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka tukšajā laukumā iecerēts būvēt jaunu namu. Iespējams, būvdarbus izdosies sākt jau šogad. Tā būs sabiedriska ēka, taču ko vairāk par tās pielietojumu īpašnieks nevēlējās atklāt.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

paldies Pasta ielas saimniekiem par darbu kas tiek veikts vecpilsētas labā.Galvenais lai novada deputāti pilda savus solījumus par labiekārtošanas darbiem tualetes apkārtnē, solīja visādus uzlabojumus, bet nekā, labi ka kundzīte kas dežurē šajā iestādē uzpoš apkārtni un ietvi,tur vienmēr valda tīrība no sniega, viņa ir tikai tualetes uzraudze nevis sētniece.Paldies viņai par darbu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 23:11

pilsētnieks

Lai izdodas Ružam , Pastoram, Marinskim piepildīt savas ieceres.
Un ko labu ir padarījuši vai iecerējuši "rējēji"?

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 14:37

jā,Auzān vecpilsētā viens pēc otra piestāj "neoplāni" un to pasažieri bariem vien skrien aplūkot pēdējos pilsētbūvniecības sasniegumus- rātsnamu un tualeti Pasta ielā.

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 14:08

nu-nu

Āksti ne uzņēmēji Ir jau pieredze ar peldbaseinu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 10:35

gg

Vislabākie ir pašv. kārteibneiki---pamanāmi gan dienu,gan nakti! Strādā melnu muti !!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.30 17:11

to to he

Vispirms apskati vecpilsētu tā kārtīgāk, tad varbūt pamanīsi, ka pašvaldības īpašumā esošie nami ir puslīdz pieņemamā kārtībā, varbūt šur tur kosmētiski fasādi vajadzētu atsvaidzināt.
prieks par uzņēmējiem, kuri te īpaši nevaimanā, bet reāli sakopj savus īpašumus. Malači!

pirms 7 gadiem, 2013.01.30 16:17

to he

Kāpēc nē, pašlaik izskatās, ka nodokļu maksātāju naudiņa tiek ielikta savos maciņos un varu saderēt, kad privātīpašnieki būs sakārtojuši vecpilsētu no saviem maciņiem, novada dome 80% padarīto izbazūnēs kā savu nopelnu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.30 16:11

he

Gribēji, lai dome ieliek nodokļu maksātāju naudiņu dažu privātīpašnieku maciņos?

pirms 7 gadiem, 2013.01.30 15:24

eh

Žēl tikai, ka novada dome to absolūti neveicina, tas viss ir privātpersonu iniciatīva.

pirms 7 gadiem, 2013.01.30 15:17

Vietējās ziņas