Vecsaulē automašīnā sadeg cilvēks 5

Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 1. maijā vīrietis vadīja automašīnu «BMW», būdams 1,72 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Notikusi arī traģiska autoavārija. Bauskas novada Vecsaules pagastā 1. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Honda Civic», pagaidām nenoskaidrotos apstākļos viņš nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Automobilis pēc sadursmes aizdegās, un tā vadītājs gāja bojā notikuma vietā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess. 

Policija jau ir noskaidrojusi šofera personību, – automašīnu «Honda Civic» vadīja 1964. gadā dzimis vīrietis, Bauskas novada iedzīvotājs. Policija turpina skaidrot negadījuma apstākļus. Aculiecinieki pauž, ka mašīnu no dēla paņēmis audžutēvs. Iespējams, viņš braucis pārāk lielā ātrumā un nav spējis tikt galā ar spēkratu. 

Vecumnieku novada Valles pagastā 1. maijā vīrietis stūrēja automašīnu «VW Passat», būdams 3,10 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Iecavā vīrietis 1. maijā vadīja automašīnu «Nissan Interstar», būdams 1,18 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. maijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gājusi viena persona. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. maijā saņemta informācija par 130 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 113 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 58 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas piecas personas, bet vienā gadījumā automašīnas vadītājs gāja bojā negadījuma vietā. Reģistrētas divas automašīnas zādzības un viena zādzība no mājokļa.     

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Piebilde

Cik vēl avāriju jāsagaida lai uzliktu brīdinājuma zīmi par pagriezienu un ātruma ierobežošanu šai vietā? Sen jau laiks padomāt arī par cilvēku labsajūtu, kas droši vien dzīvo bailēs vai kāda degoša automašīna negaidīti nenodedzinās arī viņu mitekli kārtējās avārijas laikā?

pirms gada, 2020.05.04 12:28

Jā...

... Itkā zīme kko mainītu, itkā būs 50 zīme, un tad neskries uz 150... Sagribēja kāds... Tik gribētu zināt kas šim kungam lika skriet kkur... Šausmas...

pirms gada, 2020.05.04 15:10

izskatās

Pētermuiža?Apmēram tur, kur to žogu mājai nonesa?

pirms gada, 2020.05.04 16:14

Persika

Var likt zīmes un sazin ko, bet ja neredz ka tuvojas līkums pa kuru ir braukts daudz reižu tad jāsaka, laikam, ka tas ir liktenis.

pirms gada, 2020.05.07 12:26

Sandija

Līkums ir riebīgs, vienmēr pirms tā samazinu ātrumu. Neapskaužu tās mājas iedzīvotājus, kas uz tā dzīvo. Zīmes uzlikšana neko nemainīs. Cik cilvēku reāli ievēro zīmi 70 ārpus apdzīvotas vietas? Ja nu vienīgi zīme un pluss stacionārais radars te varētu ko ietekmēt.

pirms gada, 2020.05.08 10:15

Vietējās ziņas