Vecsaulē durvis ver veikals «Elvi» 6

Bauskas novada Vecsaulē 12. jūnijā uz veikala «Elvi» atvēršanu ieradās vairāki desmiti vietējo iedzīvotāju.Folkloras kopa «Vecsaule», skanot skaistām dziesmām un sitamajiem instrumentiem, visus aicināja dejā apkārt veikalam. Vecsaules pagasta pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska svinīgajā uzrunā veikala īpašniekiem un darbiniekiem vēlēja veiksmi, izturību un ik dienu tik daudz klientu kā atklāšanas reizē:

«Lai nerimstošs dzīvesprieks jūs pavada, strādājot vietējo ļaužu labā! Priecājos par ļaudīm, kas uzdrīkstas un nebaidās. Sveicu visus klātesošos ar šo lielisko notikumu un ceru, ka gadu gadiem ilgā braukāšana uz Bauskas veikaliem nu ir galā.» Pagasta pārvaldniece bija arī jaunatvērtā veikala pirmā pircēja. «Šodien ir mana bērna jubileja. Bauskā aizmirsu iegādāties bezalkoholisko šampanieti ballītei, tāpēc nopirku to šeit. Nez vai vecajā veikaliņā kas tāds atrastos,» smaidot sacīja L. Vasiļauska.

«Mēs jau sen to bijām pelnījuši,» ar Guntara Rača dziesmas vārdiem prieka pilnā balsī sanākušos uzrunāja veikala īpašniece SIA «MNKD» valdes priekšsēdētāja Alma Spangere. «Tik daudz interesentu mēs pat negaidījām, bet prieks par kuplo pūli, kam interesē sava ciemata attīstība. Ar veikala atvēršanu vēlamies atvieglot pagasta iedzīvotāju ikdienu, piedāvājot plašu produkcijas klāstu par pieklājīgām cenām,» skaidroja A. Spangere. Viņa sola ņemt vērā iedzīvotāju vēlmes, uzklausot ierosinājumus produkcijas papildināšanai: «Strādāsim un centīsimies, lai visi ir apmierināti.»
 
Lielākā daļa iedzīvotāju jau sen gaidījuši jaunu veikalu Vecsaules pagastā. «Beidzot mums būs svaigas preces un plašs sadzīves preču sortiments. Nekur nebūs jābrauc,» sajūsmu neslēpa ciemata iedzīvotāja Daina. Viņas vīrs, kurš savu vārdu nevēlējās minēt, uzteica teritorijas labiekārtojumu: «Ērta piekļuve ar auto no abām pusēm, veikals atrodas galvenās ielas malā, ir liela stāvvieta, labs asfalts. Skaisti!»

Inārai Grēniņai, kas dzimusi un visu mūžu pavadījusi Vecsaulē, jaunais veikals ir pārsteigums: «Visi klusībā cerējām uz pārmaiņām, bet neticējām. Prieks par savējiem. Lai izdodas!» Skolniece Oksana Paegle cer, ka veikalā būs viss ikdienā nepieciešamais: «Domāju, ka bērni un pieaugušie te atradīs visu, ko vajadzēs.»

Saldējumu, šampanieti, desu un maizes klaipu «Elvi» iegādājās Zina Kibarte, kas atzina: «Cenas ir ļoti labas. Dažas preces ir dārgākas nekā Bauskā, citas lētākas, ir visādas akcijas.»

«Uzskatu, ka cenas ir normālas. Kaut kas ir dārgāks, kaut kas lētāks nekā pilsētā. Prieks par plašo piedāvājumu, te ir, no kā izvēlēties,» iespaidos dalās Inta Šumeiko.
 
«Elvi» strādās seši darbinieki. Tirgotavas vadītāja Viļņa Straumes pienākums būs gādāt nepieciešamo produkciju. Četras čaklas un laipnas sievietes – trīs vecsaulietes un viena baušķeniece – apkalpos klientus. «Esmu priecīga par iespēju strādāt savā pagastā. Nekur nav jābrauc. Kolektīvs ir jauks un pozitīvi noskaņots. Centīsimies pildīt pienākumus no visas sirds, ceram uz vietējo iedzīvotāju atsaucību,» sacīja pārdevēja Kristīne Ilgavīze.  

«Veikals «Elvi» Vecsaulē, kura tirdzniecības zāles platība ir 110 m2, būvēts un iekārtots pēc franšīzes partnera redzējuma un «Elvi» standartiem tā, lai pircējiem būtu ērta produktu izvēle, izvairītos no drūzmēšanās un iepirkšanās sagādātu tikai patīkamas emocijas,» skaidro SIA «Elvi Latvija» komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Viņa ir patiesi gandarīta, ka Zemgalē, Bauskas novadā durvis vēris vēl viens veikals «Elvi», piedāvājot iedzīvotājiem un tā viesiem plašu Latvijā audzētas un ražotas produkcijas klāstu. «Jaunu veikalu «Elvi» atvēršana un Latvijas mazumtirgotāju uzticība zīmolam «Elvi» liecina par nozares attīstības iespējām ne tikai galvaspilsētā, bet arī reģionos,» pārliecināta L. Vārtukapteine.

 «Elvi» ir franšīze, kas vieno jau 52 Latvijas mazumtirgotāju – franšīzes ņēmēju -, kam pieder vairāk nekā 150 veikalu «Elvi» visā Latvijā. Šogad pašmāju zīmols «Elvi» atzīmē 15 gadu jubileju – pirmais veikals «Elvi» tika atvērts 2000.gadā Siguldā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kk

elvi jau diezgan padaargs veikals,.,

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 12:44

liene

vien gan ta pardeveja..............................................

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 15:03

liene

vien gan ta pardeveja..............................................

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 15:03

vecsauliete

Loti labi,praktiski ka veikals uzsacis darbu!!! Darbavietas cilvekiem,ekonomija cela izdevumiem
brauksanai uz pilsetu ,Vecsaules pagasta centrs atdzivojies ,cilveki ka ap bisu stropinu bitites nemas!Paldies ka atverat so objektu.

pirms 5 gadiem, 2015.10.08 10:59

Vietējās ziņas