Vecsaulē līdz krāsmatām nodeg dzimtas māja 4

28. martā plkst. 1.22 Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Zemgaļu ielu Bauskā, kur dega garāža 40 m2 platībā un tajā esošā automašīna 4 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 4. Tajos piedalījās seši ugunsdzēsēji-glābēji un divas autocisternas. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, garāža ar tajā esošo mašīnu jau dega ar atklātu liesmu un mašīna bija jau sadegusi, portālu informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

28. martā plkst. 7.15 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Vecsaules pagastā naktī bija degusi dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka vienstāva koka māja ir nodegusi pilnībā un pašlaik tikai atsevišķās vietās notiek gruzdēšana. Ēkas un degšanas platība ir 82 m2. Pašlaik krāsmatu dzēšana turpinās.

Vecsaules pagasta pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska sacīja, ka nodegusi jaunas sievietes ar nepilngadīgiem bērniem dzimtas māja, kurā viņa dzīvoja periodiski, vairāk vasarā. Saimniece tur bija plānojusi pārcelties uz pastāvīgu dzīvi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 27. marta plkst. 6.30 līdz 28. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, un divi izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Līdumi

Kāda dzimtas māja?! Kāda saimniece? Apbrīnoju, kā var sagrozīt informāciju.

pirms gada, 2019.03.28 23:31

Kaimiņji

Tik labiem kaimiņjiem tāda nelaimee.Ļoti žēl tiešām.

pirms gada, 2019.03.29 14:38

Vietējās ziņas