Vecsaules pagastā velosipēdists brauc 2,65 promiļu reibumā 1

Bauskas novada Vecsaules pagastā 15. septembrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,65 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Tajā pašā dienā arī Bauskā, Īslīces ielā, kāds cits vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,45 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. septembrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 13 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. septembrī saņemta informācija par 107 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 92 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas