Vecsaules ugunsdzēsēji centīsies nosargāt kausu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes struktūrvienību un pašvaldību ugunsdzēsēju komandas jau 12 reizi sacentīsies par Vecumnieku novada ceļojošo kausu ugunsdzēsēju sportā, informē Vecumnieku novada sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Vlasova.
 
Vecumnieku posteņa komandieris, sacensību galvenais tiesnesis Māris Plēsnieks informē, ka sacīkstēs startēs aptuveni sešas līdz astoņas komandas, kuru vidū arī divas jaunas ugunsdzēsēju brigādes. «Apņēmības pilni pirmo gadu piedalīties ir Jaunjelgavas ugunsdzēsēji. Arī Baldones ugunsdzēsēju vienība ir nolēmusi iesaistīties pēc vairāku gadu pārtraukuma,» par jaunpienācējiem stāsta M. Plēsnieks.

Pašreizējie kausa glabātāji Vecsaules ugunsdzēsēji, par spīti likvidētajam ugunsdzēsības dienestam, sadarbojoties ar sporta darba organizatoru, nolēmuši piedalīties sporta svētkos un aizstāvēt čempionu godu. «Prieks par jauno ugunsdzēsēju neatlaidību. Par spīti grūtībām, viņi ir raduši iespēju piedalīties pasākumā,» tā Vecumnieku posteņa komandieris.

Ugunsdzēsēji sacentīsies dažādos spēka, veiklības un izturības pārbaudījumos – ugunsdzēsības un glābšanas stafetē, glābšanas riņķa mešanā, ugunsdzēsēju automašīnas vilkšanā, motorsūkņa un rokassūkņa pārbaudījumos.

Pērn uzvarētāju godā Vecsaules posteņa ugunsdzēsēji, otrie – Vecumnieki, bet trešā – Iecava.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas