Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecsauliešiem jāizvēlas ģerbonis 5

Sabiedrības vērtēšanai nodoti četri Vecsaules pagasta ģerboņa varianti, portālu informē Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Noslēdzies ideju konkurss par Vecsaules un Dāviņu pagasta ģerboņiem. Konkursa komisija, kuru vada pašvaldības izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, izvērtēja 12 Vecsaules pagasta ģerboņa ideju priekšlikumus.

Izanalizējot darbu atbilstību nolikuma prasībām un vērtēšanas kritērijiem, četras iesniegtās Vecsaules pagasta ģerboņa skices nodotas novada iedzīvotāju vērtējumam. Līdz 6. maijam ir iespēja ikvienam paust savu viedokli par atbilstīgāko ģerboņa skici. Vizuālais materiāls balsošanai izvietots portālos draugiem.lv, arī pagasta pārvaldē, novada administrācijā.

Vecsaules pagasta pārvaldes vadītāja Laimdota Kolberga «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu, ka žūrijai bija iespēja izvēlēties. Viņai personīgi patīk variants, kurā vispilnīgāk atklāti pagasta simboli: varonīgā vēsture, bagātā lauksaimniecības zeme, ūdeņi, kā arī saule, kuras vārds iekļauts daudzos pagasta apdzīvoto vietu nosaukumos. L. Kolberga aicina iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un izvēlēties no četrām versijām vienu – Vecsaules pagastam atbilstīgāko.

Apskatot iesniegtās Dāviņu pagasta ģerboņa skices, komisija atzina, ka idejas neatbilst konkursa nolikuma prasībām. Tādēļ Dāviņu pagasta ģerboņa skiču iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 6. maijam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zigfrīds

Man personīgi patīk saule,jūra un mūsu zaļā zeme.es par šo ģērboni savu balsi piešķiru.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 10:53

ddddd

sarkanā asins krāsa nebūtu piemērota Vecsaulei

pirms 6 gadiem, 2014.04.11 20:43

Saule

Kapēc pārējās iesniegtās ģerboņa skices nevarēja nodot iedzīvotāju balsošanai!!!
Vai vienmēr kādam ir vairāk tiesības izlemt par mums?

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 09:33

Vietējās ziņas