Vecsaulietis Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales finālā izcīna otro vietu

Jelgavā noticis Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales fināls. No Bauskas novada tajā nebija kupla šahistu pulka. Vecsaules pamatskolu jau otro gadu pārstāvēja Leo Jonikāns, kurš atkal izcīnīja godalgotu vietu.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālā spēlēja 84 skolēni, kas pārstāvēja 20 skolas no Jelgavas, Dobeles, Tukuma, Pļaviņām, Aizkraukles, Ozolniekiem, Vecsaules, Ķekavas, Slampes un Aizupes. Bija arī šaha uzdevumu risināšanas konkurss. Katrā vecuma grupā trīs labākie puiši un meitenes cīnīsies Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā 15. maijā Rīgā. Tur kopā ar skolēniem spēlēs arī aptuveni 200 jauno šahistu, kam ir pirmā sporta klase šahā. Nellija Maklakova, Latvijas Skolu šaha olimpiādes koordinatore, uzsver, ka olimpiādē piedalās aptuveni 1000 bērnu no 170 mācību iestādēm.

Šajā konkurencē otro vietu 5. – 9. klašu grupā izcīnīja Leo Jonikāns no Vecsaules pamatskolas. Puisis sacensībās piedalījās jau otro gadu, spēlē arī pieaugušo turnīros un Bauskas novada pašvaldības sacensībās aizstāv Vecsaules pagastu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas