«Vecumnieki» aizvada Latvijas kausa spēles

Latvijas kausa izcīņas volejbolā pirmajā kārtā «Vecumnieku» vienība tikās ar Latvijas un Igaunijas ««Credit 24» čempionu līgas» vienību «RTU/Robežsardze». Abos mačos «Vecumnieku» vienība piedzīvoja zaudējumus, un nākamajā kārtā iekļuva «RTU/Robežsardze».

Komandas treneris Jānis Plūme gan vērtē, ka mači aizvadīti labi – pretinieks tomēr no augstākas līgas, bet katrā no mačiem «Vecumnieku» vienībai izdevās uzvarēt vienu setu. «Pretinieks nedeva iespēju rezervistiem, bet aizvadīja spēli labākajā sastāvā,» uzsver J. Plūme.

Pirmajā spēlē, kas notika Misas vidusskolas sporta zālē 3. decembrī, «Vecumnieki» spēja uzvarēt trešo setu – 22:25, 17:25, 28:26 un 17:25. Andris Zadovskis guva 24 punktus, 13 punkti Reinim Zelčam, pa 11 punktiem Kasparam Kaverskim un Arvim Zelčam, septiņi punkti Armandam Grudulim. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija.

Otro maču aizvadīja Rīgā, Mežaparkā, 11. decembrī. Šoreiz «Vecumnieki» mājiniekus pārsteidza jau pirmajā setā, uzvarot ar 25:21, bet pārējos trijos spēcīgāki bija pretinieki – 20:25, 19:25 un 21:25. A. Zadovskim 20 punkti, 12 punkti R. Zelčam, desmit A. Zelčam, septiņi K. Kaverskim, pieci A. Grudulim, trīs Jānim Krēmeram un viens punkts Jānim Zadovskim. Pretinieku raidījumu uzņemšanā darbojās A. Zadovskis, A. Zelčs un Alvis Spangers, cēlāja pozīcijā bija Jānis Zadovskis. Jāteic, ka servēs pārāki bija «Vecumnieku» vienības spēlētāji.

Pa vidu vienība paspēja aizvadīt Nacionālās volejbola līgas spēli. 7. decembrī viesos pārspēja Rīgas Volejbola skolas komandu ar 3:1 (25:18, 22:25, 25:16, 25:22). Pēc panākuma vienība ieņem ceturto vietu Nacionālās līgas Austrumu grupā. Savukārt 14. decembrī Misas vidusskolas sporta zālē komanda uzņems vienu no šīs sezonas sīvākajiem pretiniekiem «Jēkabpils Juniori/JSS», kas pašlaik grupā atrodas trešajā vietā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas