«Vecumnieki» piekāpjas Jēkabpilī

Latvijas Nacionālās volejbola līgas Austrumu grupā pirmo apli aizvadījusi «Vecumnieku» komanda. Pēc piecām spēlēm tā ar pieciem punktiem ir piektajā vietā.

Jēkabpilī 9. novembrī «Vecumnieki» tikās ar Jēkabpils «Juniori» vienību un zaudēja ar 1:3 ((21:25, 25:21, 23:25, un 19:25). Tā liecina volejbols.lv mājaslapas informācija. «Iespējams, tā bija viena no labākajām spēlēm šosezon, bet palikām bez punktiem kopvērtējumā,» pausts komandas lapā interneta vietnē facebook.com. Jāatzīmē, ka Jēkabpils «Juniori» ir fārmklubs «Credit24» meistarlīgas vienai no līderkomandām Jēkabpils «Lūši».

Andrim Zadovskim šoreiz 15 punkti, pa 12 punktiem Reinim Zelčam un Kasparam Kaverskim, deviņi punkti Arvim Zelčam, seši Armandam Grudulim. Šoreiz ļoti vāji pretinieku raidījumu uzņemšanas procenti – vidējais tikai 51 procents. Pretinieku rindās labākais bija Kristers Dardzāns ar 27 punktiem.

Tā pirmais aplis noslēgts ar divām uzvarām un trim zaudējumiem. «Līdz trešajai vietai Austrumos pieci punkti. Mērķis paliek nemainīgs – iekļūt labāko komandu vidū Austrumu grupā. Strādājam vairāk nekā pirms gada, taču ar to pagaidām ir par maz. Turpināsim strādāt,» tāds ir «Vecumnieku» komandas komentārs. Vienības treneris Jānis Plūme jau sezonas sākumā uzsvēra, ka Austrumu grupa, viņaprāt, ir daudz spēcīgāka par Rietumu grupu, un arī tagad viņš dēvē šo grupu par «Nāves grupu» – cīnīties par iekļūšanu trīs labāko vidū būs ļoti grūti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas