«Vecumnieki» uzvar regulārajā čempionātā

Lai arī Latvijas Nacionālās 1. volejbola līgas regulārā čempionāta turnīrs vēl nav beidzies, tomēr uzvarētājs jau zināms – tā ir volejbola komanda «Vecumnieki». Viņiem ir 28 punkti, tuvākajiem sekotājiem – 20 punkti, un atlikušas divas spēles.

Pagājušajā sestdienā, 9. februārī, Misas vidusskolas sporta zālē kārtējo uzvaru izcīnīja «Vecumnieku» volejbola komanda, kas četros setos ar rezultātu 3:1 pārspēja «VK Ozolnieki». Vecumnieku puiši bija pārliecinoši labāki pirmajos divos setos – 25:14 un 25:21, bet trešajā viesi lauza cīņas gaitu – 22:25. Tomēr ceturtā seta izskaņā veiksme uzsmaidīja mājiniekiem – 27:25.

Komandai 23 punktus guva Andris Zadovskis. 21 punkts Kasparam Kaverskim, no tiem četri gūti ar bloku un 12 punkti Reinim Zelčam, no tiem seši ar bloku. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija.

Septiņi punkti Armandam Grudulim, seši – Rolandam Plēsniekam, četri – Jānim Zadovskim un viens – Naurim Artimovičam. Aizsardzībā kārtējo reizi labi spēlējuši Andris Zadovskim un Alvis Spangers – pirmajam 27 uzņemti sitieni, otrajam – 28. Rolands Plēsnieks 14 reizes uzņēma pretinieku raidījumus.

Rezultātā «Vecumnieku» vienībai jau 28 punkti un pirmā vieta turnīra tabulā, kas dod lielākās mājas spēļu priekšrocības izslēgšanas spēlēs. Atlikušas divas spēles, «SK RTU» un «VK Ventspils» ir  20 punktu un līderus vairs nepanāks.

Tiesa, arī «Vecumnieku» puiši atslābināties nedomā – priekšā ir vēl divas spēles pret vienībām, kurām komanda pirmajā aplī piekāpās, – «Jēkabpils Juniori/JSS» un «SK RTU». Pirmos uzņems 17. februārī Misā, bet pie otriem 23. februārī spēlēs Rīgā. Tagad Vecumnieku vienībai maksimāli jāizmanto savas priekšrocības, gatavojoties izslēgšanas spēlēm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas