Vecumniekos aicina izvirzīt kandidātus uzņēmēju gada balvai 8

Vecumnieku novada pašvaldība jau trešo gadu godinās veiksmīgākos uzņēmējus, kuri sekmējuši uzņēmējdarbības vides attīstību un veicinājuši novada pazīstamību.

Kandidātus konkursam «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018» var pieteikt līdz 31. janvārim. «Pašlaik aktivitāte nav liela, bet ceru, ka pēdējā nedēļā visi, kas vēlas izvirzīt labākos apbalvošanai, sasparosies,» «Bauskas Dzīvei» pauž Alīna Žukauska, Vecumnieku novada domes projektu koordinatore. Līdz 24. janvārim kopumā nominācijām izvirzīti 19 uzņēmēji, saņemtas 12 anketas. Vēl aizvien tiek gaidīti pieteikumi ar balvai nominētajiem pretendentiem, kuri pērn savā jomā bijuši darbīgākie un labākie.

A. Žukauska atgādina, ka veiksminieki tiks izraudzīti vairākās kategorijās: «Gada jaunietis uzņēmējdarbībā», «Gada pakalpojumu sniedzējs», «Gada lauksaimnieks», «Gada darba devējs», «Čaklās rokas», «Gada ražotājs». Kandidātus var pieteikt iedzīvotāji, konkursam sevi var izvirzīt arī uzņēmumi. Savukārt novada dome, pagastu pārvaldes un pašvaldības iestādes aicinātas nominēt balvas «Gada labdaris» ieguvējus. Uz šo titulu var pretendēt uzņēmumi, ar kuriem pašvaldībai bijusi veiksmīga sadarbība projektu realizēšanā, pasākumu organizēšanā vai saņemts citāda veida atbalsts.

Stelpes pagasta pārvalde jau ieteikusi savu kandidātu nominācijā «Gada labdaris». Pārvaldes vadītājs Ingars Štelfs «Bauskas Dzīvei» atklāj, ka šim titulam izvirzīts uzņēmums, kas daudzina Stelpes vārdu. Viņš cer, ka tiks izraudzīti kandidāti arī citās kategorijās, jo anketas ir izplatītas un ikvienam pieejamas. 

Lai pieteiktu uzņēmumus konkursam, jāaizpilda anketa, kas pieejama novada domē, pagastu pārvaldēs un bibliotēkās. Nolikums, kurā izklāstīti pretendentu izvirzīšanas nosacījumi un vērtēšanas kārtība, kā arī elektroniski aizpildāma pieteikuma forma atrodama pašvaldības interneta mājaslapā.

«Lai motivētu pieteikumu iesniedzējus, šogad visi derīgo anketu autori piedalīsies izlozē. Veicināšanas balvas ieguvējs tiks noskaidrots konkursa noslēguma sarīkojumā 22. martā. Dāvanā būs grozs ar pašmāju ražotāju – SIA «Ābolis», SIA «Keefa» un piemājas saimniecības «Gravas» – produktiem,» teic A. Žukauska.

Pašvaldības rīkotā konkursa mērķis ir apzināt un godināt Vecumnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, kā arī veicināt uzņēmēju pazīstamību, popularizēt veiksmīgas komercdarbības prakses piemērus, stiprināt lokālpatriotismu un piederības izjūtu, vēstīts nolikumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Cik var....

Kad viņiem beidzot apniks tērēt naudu šim balagānam....

pirms gada, 2019.01.25 18:52

To Dace

Nolikumā arī ir rakstīts, ka Čaklajām rokām jābūt registrētam PVD reģistrā. Tādas bioloģiskās piemājas saimniecības Gravas PVD reģistrā nav!!! Bet balva bija.

pirms gada, 2019.01.26 10:41

Solveiga.

Kapec visiem ir tik negativa attieksme pret dzivi???Dzive ir briniskiga,baudiet to,pienemiet to,ko ta Jums sniedz.Viesu nams" ROBEZNIEKI"-Vecumniekos,laba servisa kvalitate.Jauku dienu visiem!

pirms gada, 2019.02.08 12:10

Vietējās ziņas