Vecumniekos aicina uz autoorientēšanās spēli 2

Vecumnieku pagasta biedrība «Jauniešu klubs «Ideja»» sestdienas, 19. decembra, vakarā ikvienu interesantu aicina piedalīties nakts orientēšanās spēlē ar automobiļiem Vecumniekos.

Biedrību «Jauniešu klubs «Ideja»» nesen nodibinājušas Gija Spula un Eva Vlasova. G. Spula stāsta, ka vecuma cenzam biedrībā neesot lielas nozīmes – galvenais, lai sirdī jūtas jauns. «Vecumniekos jauniešiem nemaz nav daudz, ko darīt. Ceram ar biedrības palīdzību piesaistīt jaunus cilvēkus un rast iespējas, kā vakaros kaut ko kopīgi paveikt,» nākotnē ielūkojas G. Spula.

Gija Spula jau esot rīkojusi līdzīgus autoorientēšanās pasākumus un dalībnieki lūguši jaunas sacensības. Vairākas komandas jau pieteikušās, bet to izdarīt var paspēt arī citi līdz piektdienas pusdienlaikam.

Biedrības mājaslapā ideja.mozello.lv atrodama informācija gan par šo pasākumu, gan par citām aktivitātēm. Arī nākamajā gadā plānotas autoorientēšanās sacīkstes, šis būšot tikai pirmais posms. Ja veiksies, nākotnē varētu aizvadīt arī velobraucienu pa Vecumnieku novadu un pat izturības skrējienu apkārt Jaunajam ezeram, kā arī ģimenes sporta dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Auto braucējs

Kas atbildēs par drošību šajā orientēšanās spēlē ar autombiļiem? Par to kāds ir padomājis vai nav?

pirms 5 gadiem, 2015.12.18 21:09

Organizators

Dalībnieki uzņemas ievērot CSN, autovadītāju etiķeti un Latvijas valsts spēkā esošos likumus.

pirms 5 gadiem, 2015.12.21 18:20

Vietējās ziņas