Vecumniekos aicina uz bērnu svētkiem

Vecumnieku un kaimiņu novadu bērni un vecāki aicināti 22. maijā uz radošajiem bērnu svētkiem «Pretī saulei, līdzi priekam» Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas āra teritorijā, portālu informē Vecumnieku novada sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Vlasova.
 
Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča pastāstīja, ka svētki notiek jau piekto gadu: «Viss aizsākās ar mākslas dienas svinēšanu. Katru gadu pie mums ierodas citu novadu jaunie mākslinieki. Mēs uzsvaru liekam uz bērniem, jo šī ir viņu diena. Ar bērniem kopā priecājamies, mācību gads tikpat kā beidzies, un visi darbi jau padarīti.» 

Svētku atklāšana, skolas audzēkņu un bērnu kora «Via Stella» priekšnesumi paredzēti no plkst. 16. Aptuveni stundu vēlāk uzstāsies mūziķu grupa «Mirkļu ceļotāji» no Baldones.

«Katru gadu pasākumā piedalās viesmākslinieki no citiem novadiem. Pērn pie mums viesojās Iecavas novada bērnu folkloras kopa «Tarkšķi», no Bauskas novada uzstājās vokālās grupas  «Miljons» dziedātāji,» stāsta Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas direktore.
Pieejams būs arī brīvais mikrofons, kad savu dziedāt prasmi un talantu varēs pārbaudīt ikviens apmeklētājs.

Radošajās darbnīcās būs iespēja apgleznot puķu podus,veidot māla svilpītes, darboties asfalta krītiņu, gleznošanas plenēra un ķermeņa apgleznošanas darbnīcā. Darbosies svētku tirdziņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas