Vecumniekos aicina uz sporta svētkiem

Draudzīgā sacensību garā un sportiskās aktivitātēs pavadīt 11. jūliju aicina Vecumnieku novads, kurā notiks «Vecumnieku novada sporta svētki 2015» un «Liliju kauss dārtā 2015».
 
Sporta svētku izdarībās aicināti lieli un mazi, apliecinot savus spēkus komandu sporta veidos un individuālajās disciplīnās dažādās vecuma grupās Vecumnieku novada Vecā ezera krastā. Vienību un spēlētāju reģistrācija no plkst. 10.

Komandu sportā šogad futbols 4x4, volejbols 4x4 un basketbols 3x3. Futbolā var pieteikt septiņus spēlētājus, laukumā vienlaicīgi atrodoties četriem un vārtsargam. Volejbolā spēlētāju skaits nedrīkst pārsniegt piecus spēlētājus, obligāts nosacījums ir sastāvā iekļaut vienu dāmu, bet strītbolā pieteikumā var ierakstīt četrus spēlētājus.

Individuālajās disciplīnās ikviens dalībnieks tiks iedalīts sava vecuma grupā – bērni līdz desmit gadu vecumam, jaunieši no 11 līdz 16 gadiem, sievietes un vīrieši.Savas spējas katrs censonis varēs pierādīt lodes grūšanā, riepas un šautriņu mešanā, tāllēkšanā no vietas un futgolfā.

Ivars Sproģis, sporta svētku organizators, pastāstīja, ka komandu skaits allaž bijis liels, un cer ko tādu sagaidīt arī šogad. «Pērn futbolā bija desmit, volejbolā tradicionāli tuvu pie divdesmit vienībām, arī ielu basketbolā dalībnieku netrūka, vien nepatiku raisīja spēlēšana uz zāliena. Jauninājums individuālajās disciplīnās ir futgolfs, kur ar kāju bumba būs jāraida lielās golfa bedrēs,» par sacensībām stāsta I. Sproģis.

Viņā bažas raisa Liepājā notiekošais mūzikas festivāls «Summer Sound», kurš var aizvilināt potenciālos sporta svētku dalībniekus. «Neskatoties uz paralēli notiekošajiem kultūras, atpūtas un sporta pasākumiem blakusnovados un Latvijā, esmu drošs, ka svētki būs izdevušies,» pozitīvi noskaņots noteic svētku organizators I. Sproģis.

Vecumnieku vidusskolas sporta zālē 11. jūlijā notiks «Liliju kauss dārtā 2015» jauktiem pāriem – dāmām un kungiem. Šīm sacensībām jāpiesakās līdz 9. jūlijam, rakstot uz e-pastu: reno.roga@gmail.com vai pa tālruni 29462575.

Kā pavēstīja sacensību organizators Reno Roga, jau pieteikušās vairāk nekā 20 komandas no visas Latvijas un kaimiņu zemes Lietuvas.
Reģistrācija sacīkstēm no plkst. 10, bet sacensību atklāšana pusstundu pirms 11. Turnīra sākums ceturksni pirms vienpadsmitiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas