Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos atkritumu apsaimniekošanas konkursā uzvar ķekavnieki 5

Vecumnieku novadā ar 1. jūliju atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās SIA «Ragn-Sells», kas reģistrēta Ķekavas novadā. Īpašumu apsaimniekotāji aicināti noslēgt līgumus. «Pirmo reizi dzirdu tādus jaunumus. Ierasts, ka to kārto pašvaldības apsaimniekotājs. Mēs tikai maksājam rēķinus, pārmaiņas atkritumu apsaimniekošanas jomā komentē Vecumnieku iedzīvotājs Dainis Dreijers. Iepirkuma konkursā par atkritumu apsaimniekošanu piedalījās četri uzņēmumi, informē Vecumnieku novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš. «Ragn-Sells» piedāvāja zemāko tarifu sadzīves atkritumu savākšanai no klientiem, piemērojot atkritumu apsaimniekošanas maksu - Ls 6,81, kopā ar pievienotās vērtības nodokli - Ls 8,24 par vienu kubikmetru nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu. «Tiks izveidoti laukumi šķiroto atkritumu konteineriem. Līgumus par atkritumu izvešanu slēgs ar visiem īpašumu apsaimniekotājiem. Līdz šim uzņēmēji sacīja, ka pēc divām «miskastēm» uz laukiem nebrauks - neesot izdevīgi. Tagad atkritumus vajadzēs savākt visā novada teritorijā,» skaidro G. Kalniņš. Fiziskās un juridiskās personas, kurām līgums par atkritumu apsaimniekošanu bija noslēgts ar SIA «L&T», SIA «Vides serviss» vai SIA «Aizkraukles KUK», jauno vienošanos par atkritumu apsaimniekošanu līdz 15. maijam saņems pa pastu divos eksemplāros.  Lai atkritumu apsaimniekošanu sāktu šī gada 1. jūlijā, Vecumnieku novada dome lūdz iedzīvotājus vienu parakstītu līguma eksemplāru nosūtīt uz SIA «Ragn-Sells» biroju vai nodot Vecumnieku novada domē vai sava pagasta pārvaldē līdz 31. maijam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Calselat

Im up!! As i said this is my favourite ocupation. I am on all topics in "la red" if you by some captivating sites you transfer each time unearth me posting. I make the beast with two backs it , this is my circle

http://pi-ma.pl/shop/search.php?tag=cie%C5%84&p=2
http://diam.com.pl/?p=5942
http://www.abisan.edu.pl/strony,blogi,fora/ogrody,od,a,do,z,kopanie,studni,s,1107/
http://pi-ma.pl/shop/product.php?id_product=826&id_lang=3

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 11:36

alongasp

Imposing!! My congratulations, You possess categorically satisfyingly website and the topic is like spirit appropriate for my thong. . some of that strain of website places doesn't have it . agreeable

webhunter.pl/testowiec.php

http://aspint.pl/firmy/traktorek,ogrodowy,s,1921/
http://www.nexsa.com.pl/strony,blogi,fora/kliknij,tu,s,673/
http://www.promujserwis.net.pl/firmy/httpwww,kosiarkispalinoweal,ko,pl,s,2899/
http://www.izumira.edu.pl/firmy/kosiarki,traktorki,s,751/
http://www.xahan.edu.pl/firmy/traktorek,ogrodowy,s,1168/

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 11:32

qwerks

Kad Bauskā būs jauns konkurss? Vides servisa tarifs arī ir ne tas zemākas - Ls 11,27 par 1 kub.m, t.i. par 37 % dārgāk nekā tagad būs Vecumniekos.

pirms 7 gadiem, 2013.04.25 16:39

ATU-28

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 21:25

Vietējās ziņas