Vecumniekos autovadītāja alkohola reibumā nobrauc no ceļa un ietriecas barjerā

Vecumniekos, Rīgas ielā, 24. septembrī sieviete vadīja automašīnu «Volkswagen Golf», būdama 1,45 promiļu alkohola reibumā, kā arī nobrauca no ceļa un uztriecās norobežojošajai barjerai, to bojājot. Par notikušo sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. septembrī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. septembrī saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 45 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 19 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 17 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas