Vecumniekos degusi saimniecības ēka

Otrdien, 8. oktobrī, plkst. 11.55 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Kļavu ielā Vecumniekos saimniecības ēkā ir izcēlies ugunsgrēks, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka saimniecības ēka jau deg ar atklātu liesmu pilnā platībā. Degšanas platība bija 70 m2. Saimniecības ēkā atradās malka un dažādas mantas. Savukārt blakus ēkai bija  novietotas divas automašīnas, no kurām viena karstuma ietekmē bija aizdegusies. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 15.49, un tajos piedalījās septiņi ugunsdzēsēji-glābēji no Vecumniekiem, Iecavas un Baldones ar trijām autocisternām.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8. oktobra plkst. 6.30 līdz 9. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas