Vecumniekos notiks «Joker Beach Ball'15» posms

Visas vasaras garumā pludmales volejbola cienītāji var piedalīties «Joker Beach Ball'15» čempionāta posmos, kuri notiek katru nedēļas nogali 16 dažādās Latvijas pilsētās. Turnīra ceturtais posms tiek rīkots Vecumniekos, Vecā ezera krastā 14.jūnijā.

«Joker Beach Ball'» turnīram šogad aprit piektais gads, kopš tas tiek rīkots un Vecumnieku novada smilšu laukumi tiek izmantoti kopš turnīra pirmsākumiem. Sacensību galvenais organizators Aldis Riekstiņš pastāstīja, ka mači tiek organizēti augstā līmenī un Vecā ezera krastā esošie volejbola laukumi ir teicamā kārtībā.

«Vieta ir lieliska. Katru gadu sacensību dienā ir ļoti karsts un blakus esošais ezers ir labākais veida kā spēlētājiem atveldzēties. Smilšu kvalitāte ir lieliska, vide sakopta. Lieliska vieta volejbola svētkiem,» Vecā ezera krasta volejbola laukumus slavē A. Riekstiņš.

Katra posma uzvarētāji saņem 50 eiro lielu naudas balvu. Lielais fināls paredzēts 5. septembrī un tā balvu fonds ir 1500 eiro.
Sacensībām piesakoties elektroniski mājaslapā www.beachball.lv līdz 13 jūnija vakaram dalības maksa 5eiro no komandas, sacensību dienā 10 eiro. Sacīkstes notiek vīriešu un sieviešu konkurencē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas