Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos papardes ziedu meklēs trijatā 5

Vecumnieku novada pagastos Jāņi tiks svinēti ļoti dažādi - vietām tie plānoti diezgan tradicionāli, citur - mazliet nerātni. Šovakar, 21. jūnijā, svētkus ieskandinās Bārbelē. Uz svinēšanu vietējā parka estrādē aicina Bārbeles tautas nama un pagasta pārvaldes darbinieki. Uzstāsies amatierteātris «Bārbelīši», vidējās paaudzes deju kopa «Bārbele», Bārbeles pagasta folkloras kopa, lauku kapela «Savējie» un jauniešu deju grupa «Rakari». Jāņu nakts balle, kurā muzicēs grupa «Kompromiss», Bārbeles parka estrādē būs 23. jūnija vakarā.22. jūnijā interesants ielīgošanas pasākums iecerēts Misā - dziesmas un dejas plānots apvienot ar papardes zieda meklēšanu trijatā. Tās būšot orientēšanās sacensības, katrā komandā jābūt trim pilngadīgiem dalībniekiem. Kurmeniešus 23. jūnija pusdienlaikā vietējā parka estrādē izklaidēs Valles amatierteātris ar izrādi «Vistas». Vakarā paredzēta Jāņu ielīgošanas un aplīgošanas pasākums - būs ugunskurs, mūzika un dejas latviskos ritmos. Stelpes pašdarbnieki savu veikumu 23. jūnija vakarā rādīs pagasta estrādē, kur notiks koncerts «Lai līgojam, lai svinam!». Ballē dziedās Jurgita un Raitis.  Vecumniekos Jāņu ielīgošana plānota 21. jūnija vakarā - tirgus laukumā būs pasākums «Saulgriežu nakts mistērijas». Vecumnieku tautas nama vadītāja Valda Kaufmane informēja, ka viesosies pūtēju orķestris «Skaistkalne», pašdarbnieku kopas, Rīgas danču klubs, floristi, zāļu vijēji. Lustes turpināšoties līdz pat pirmajiem saules stariem. 23. jūnijā Vecumnieku tautas namā Misas amatierteātris rādīs Aivara Bankas izrādi «Visi radi kopā».  Skaistkalnes pagastā Līgo dienas, 23. jūnija, rītā paredzēta Jāņu senioru sveikšana, aktīvākā darbība sāksies vakarpusē, kad jauniešu deju grupa «Vanadziņi» un pūtēju orķestris «Skaistkalne» sagaidīs līgotājus pie Skaistkalnes tautas nama ar koncertu «Šurp, Jāņa bērni!». Savukārt tautas namā amatierteātris «Gadījums» rādīs Š. Prislija viencēlienu «Tā turpināt, māt!». Pēc tam visi aicināti uz diskoballi estrādē.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Andy

Neziniet vainīgos - tie ir novada domes priekšsēdētājs un kultūras nama vadītaja. Prasiet, vēlētāji, no viņiem atbidību!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.22 23:53

Kauns

Mani tas kā Vecumnieku cilvēku ļoti aizvaino un pazemo, ka nav man savā dzimtajā ciematā kur aiziet un kopīgi ar citiem līgot un satikties 23. jūnija vakarā, paballēties zaļumballē, kā tas bija senāk. Vai neesam to pelnijuši, vai? Kur tā vaina - ka citur var sarīkot un pie mums nevar?

pirms 7 gadiem, 2013.06.22 10:31

tā nebūs!

Nesaprotu ,kā tas sanāk,vai tad SENIE LATVIEŠI Līgo vakaru nesvinēja 23,jūnija vakarā?Blaumaņa lugā Skroderdienas Silmačos ar tak bija Līgo vakars!Un KĀPĒC Vecumniekiem jābūt tam izņēmumam,kur viss -klusums,kā tad mēs iemācīsim tiem jaunajiem kultūru un tradīcijas?Kāds tur jaukums,ka citur ir balles-tātad tur var bet šeit visi pa gultām !Nu kas ar mīcās pa krūmiem ,lai mīcās,un tas kas ievelsies ezerā,lai veļas,katram pašam ir jādomā ar galvu ko dara.Tāpēc vien visiem pārējiem nav jājūtas vainīgiem un jābrauc prom no sava ciema uz citu danču placi meklējot!Mani jaukie Vecumnieku ļaudis priecīgu jums Līgo vakaru!

pirms 7 gadiem, 2013.06.22 09:30

es

Vasaras saulgrie'zi ir naktī no 21 jūnija uz 22 jūniju. Viss ir pareizi un svinets tiek normāli, mes jau nemakam kā senie latviesi, mums jau vajag ka lopiem balles, kur izkauties piedzerties un pa kūmiem meitas mīcīt. Kurs vaktēs, lia neiekr'i tie, kas pillā, ezera. Nav skumji viss ir pareizi un jauki, daudz balles notiek arpu Vecumniekie, kam vel viena , jo visiem tika vajag balles bet kad noorganize neviens nenak, tas ir skumji

pirms 7 gadiem, 2013.06.21 21:51

Andy

Jau kuru gadu man kauns par Vecumnieku novada centru. Uz vasaras saulgriežiem tur pazūd gan kultūra, gan tās organizētāja. Ne zaļumballes, ne brīvdabas izrādes. Tur ir skaists ezers, pie ezera brīvdabas estrāde, bet viss notiek privātā tirgus placī. Neesat tur bijuši? Aizbrauciet, paskatieties!!!! Kauns par pašvaldības attieksmi,- ķeksītim kaut ko sarīkos, kāds varbūt atnāks, varbūt neatnāks, kāds varbūt padejos un kaut ko atkal salauzīs uz tirgus plača akmeņiem....Skumji...

pirms 7 gadiem, 2013.06.21 16:27

Vietējās ziņas