Vecumniekos plāno palielināt kanalizācijas tarifu 4

Šonedēļ Vecumnieku novada domes finanšu komitejas sēdē skatīts jautājums par SIA "Mūsu saimnieks" ūdensapgādes un kanalizācijas tarifu, kas stātos spēkā pēc apstiprināšanas domē, aģentūra LETA uzzināja domē.

Komunālā uzņēmuma "Mūsu saimnieks" valdes loceklis Ivars Staškevičs Vecumnieku novada domē iesniedzis pieteikumu par izmaiņām ūdenssaimniecības tarifos, kur ūdensapgādes tarifs samazinās par 0,01 eiro, bet kanalizācijas tarifs palielinās par 0,11 eiro. Pašlaik tarifi ir 0,86 un 1,38 eiro par kubikmetru.

Vērtējot tarifu izmaiņu nepieciešamību, deputātu vidū raisījušās asas diskusijas.

I. Staškevičs aicina pakalpojuma saņēmējus sniegt ieteikumus un priekšlikumus par tarifu projektu.

"Firmas.lv" dati liecina, ka "Mūsu saimnieka" apgrozījums pērn bijis 462 367 eiro, pakalpojumu sniedzējs cietis 3063 eiro zaudējumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kā savādāk?

novadā nedaudz aizsērējusi naudas plūsma vietējā budžetā..., un šis ir veids kā to palielināt

pirms gada, 2019.05.19 12:38

Tieši tā gan nav

Ne jau kanalizācija vien spēs, vajadzēs visiem citiem atzariem un nozariem celt algas amatu aizpildītājiem domē.

pirms gada, 2019.05.19 20:00

Tādi laiki

Tādi laiki, draudziņ - saka Eduards Pāvuls Prātnieka lomā filmā "Mērnieku laiki" - es tev aizdošu simtu, bet parādzīme tev jāraksta par diviem simtiem.
Tādi laiki šodien, kad cilvēkiem no savas nopelnītās naudas ir jāuztur vesels bars šo amatu aizpildītāju. Agrāk tiem 3 cilvēkiem ciema komitejā algu maksāja valsts. Ciema vietā nāca pagasts jau ar lielāku štatu un vairākkārtēji lielāku algu. Tad vēl uztaisīja mākslīgu veidojumu - novadu, kurā iekļāva 2-5-6 ciemus. Novadā štati ar rajona štatiem un vēl dažiem klāt, kuru nosaukumus pat ne saprast, ne atcerēties, bet algas tūkstošos. Pie tam vēl pagastu pārvaldes palika ar lielākiem štatiem un vairākkārtējām algām kā bija ciemos. Nu tad tā naudiņa jāsavāc nodokļos un visos citos maksājumos.

pirms gada, 2019.05.20 10:41

tā ir demokrātija,

kad lielākumam jāuztur cits"lielākums", pie tam vienam ikdienā liedzot iztekteikties, atļauju dodot vien uz vēlēšanām, bet par iedzīvotājiem vitāli svarīgām lietām lemjot nelielā pulciņā, gadiem esot pret vietējiem pašvaldību referendumiem.

pirms gada, 2019.05.20 11:13

Vietējās ziņas