Vecumniekos rit nepārtraukti volejbola cīniņi

Svētdien, 25. janvārī, Vecumnieku pagasta sporta zālē notiks Latvijas čempionāta volejbolā 1. līgas spēle starp «Vecumnieku» un «VK Balvi» vienībām. «Vecumnieki» aizvadītajā nedēļas nogalē cīnījās viesos Kuldīgā, kur piekāpās vietējam «Kuldīgas NSS» klubam ar 0:3 (14,23,15). Tomēr Vecumnieku komanda ar 22 punktiem saglabā otro vietu turnīra tabulā. Vienība «VK Balvi», ar kuru jāspēlē svētdien, gan ir priekšpēdējā vietā ar 12 punktiem.

Bez Latvijas čempionāta vēl Vecumniekos norisinās gan volejbola turnīrs veterāniem, gan novada atklātā volejbola čempionāta spēles.

Vecumnieku novada domes sporta skolas zālē 18. janvārī volejbola turnīrā veterāniem uzvaru guva mājinieki – «Vecumnieku» komanda. Veterānu turnīrā «Vecumnieki» cīņā par pirmo vietu uzvarēja «Mežotnes» vienību. Trešajā vietā «Īslīces» komanda, ceturtā šoreiz «Vecsaule». Uzvarētāju komandā spēlēja Guntis Kalniņš, Jānis Kovals, Ainārs Balcers, Edgars Gulbis, Andris Tupiņš, Jānis Bračka, Māris Plēsnieks un Ivars Sproģis. Par turnīra labāko spēlētāju atzina Jāni Bračku, kuram šis bija pirmais turnīrs veterānu sastāvā.

Tikmēr 16. janvārī aizvadīta Vecumnieku novada atklātā volejbola čempionāta spēle, kurā «Cīruļu iela» ar 3:0 uzvarēja «Persikus». Kopā sacensībās piedalās sešas vienības. Vecumnieku novada sporta darba organizators Ivars Sproģis atzīst, ka komandas spēkos ir diezgan līdzīgas. Nolikums paredzēja, ka vienā var spēlēt ne vairāk par trim dalībniekiem, kas piedalās Latvijas volejbola čempionātos.

Par turnīra pastarīšiem pašlaik atzīst «Jauniešu» komandu – viņiem galvenais turnīrā ir gūt pieredzi. Favorītu lomā ir «Cīruļu iela» ar brāļiem Zadovskiem un Lisovskiem un «Vecie bebri», kuru sastāvā spēlē volejbolisti no Bauskas un Rundāles novada. «Kurmenes būvnieks», «Big balls» un «Persiki» ir spēkos līdzīgas komandas. Pirmajā pamatsastāvu veido veterāni. «Ja nevarēs piedalīties Ilgvars Ozoliņš un Uldis Baranovs, tad ies švakāk. Ar viņiem kopā veterāniem ir labas izredzes,» atzīst I. Sproģis.

Sacīkstēs piedalās gandrīz tikai Vecumnieku novada vienības. I. Sproģis pastāstīja, ka plānojuši iesaistīties arī volejbolisti no Jūrmalas, bet tik ilgi domājuši, ka jau bijis par vēlu. Plānots, ka novada atklātais čempionāts ilgs līdz februāra beigām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas