Vecumniekos sakārto sporta zāli, Stelpē plāno būvēt jaunu 4

Vecumnieku novada pašvaldības iepirkumā par Vecumnieku pagasta sporta zāles vienkāršotu rekonstrukciju sešu pretendentu konkursā uzvarējusi SIA "Kvintets M" no Bauskas ar 44 712 latu līgumcenu, neskaitot PVN, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja paziņojums.Vecumnieku novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš aģentūru LETA informēja, ka šis ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansēts projekts. Tā īstenošanā plānota daļēja Vecumnieku pagasta sporta zāles rekonstrukcija, kuras gaitā paredzēts nomainīt sporta zāles grīdu, apkures radiatorus, sakārtot sporta aprīkojumu. Līdztekus tam pašvaldība ir izsludinājusi konkursu tehniskā projekta izstrādei jaunas sporta halles būvniecībai Stelpē. Tehniskā projekta izstrādi īstenos par Vecumnieku novada pašvaldības budžeta līdzekļiem, un projektam "Stelpes sporta halles jaunbūve Vecumnieku novadā" pagaidām netiek piesaistīts Eiropas Savienības struktūrfondu finansējums. Taču nākamgad pašvaldība tādu cer piesaistīt būvdarbu projektam, skaidroja Kalniņš. Konkursā par tehniskā projekta izstrādi Stelpes sporta hallei projektētāji var pieteikties līdz 28.septembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

idiote

ak, kā vajadzēja saderēt, kad kritīs pirmais logs Kurmenes skolai! ātrāk, nekā biju paredzējusi. vakari jau paliek tumši ātri. būs nākamie!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 13:57

kurmis

A kam Stelpē sporta halli - pensionāriem vai? Cik dzirdēts - cilvēki tik brauc prom no laukiem, skolas slēdz (tālu nav jāmeklē piem. Kurmene) , a te vēl plāno izgrūst līdzekļus, lai pēc tam stāvētu tukšas telpas. Kurmenē jau atremontētā pamatskola ir tukša, piebūvei jau logs izsists, un sirds sāp, ka izdemolēs jau arī pašu skolu. Kredīti jāmaksā, bet ēka pamesta. Domājiet ar galvām, cien. deputāti, un tikai tad pieņemiet lēmumus!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 10:12

broņs

uztaisīt jau var bet kā uzturtēt, iedzīvotāju ta vairāk nepaliek

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 14:03

Jānis

Man nav skaidrs, kāpēc visur taisa sporta halles, bet Vecumniekos nē. MUms jābrauc visur citur, bet paši nevarm uzbūvēt? Kur te loģika ? Kas to visu nosaka-kur un ko būvēt?

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 10:44

Vietējās ziņas