Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos šodien atvērs pirts zinību laboratoriju

Vecumnieku novada brīvdienu mājā «Lielzemenes» 30. janvāra pēcpusdienā tiks atvērta Latviskās personības pilnveides laboratorija. Tas būs nekomerciāls pasākums, kurā varēs piedalīties ikviens. Ieeja – pret ziedojumiem.

Personības pilnveides laboratorija ir SIA «Lielzemenes» pirts skolas īpašnieku Aelitas un Jura Batņu inciatīva, lai vietējos iedzīvotājus un citus interesentus iepazīstinātu ar veselīga, latviešu tradīcijās balstīta dzīvesveida priekšrocībām. Tematiskā vakara programmā paredzēta lekcija un praktiskas nodarbības. Aelita un Juris Batņas vadīs sarunu par latviešu pasaules uzskatu, vērtīgus padomus sniegs vairāki pirtnieki. Viņi dalīsies zināšanās un pieredzē par pirts lomu veselības nostiprināšanā.  

Aelita Batņa portālam skaidro: «Personības pilnveides laboratorija ir vietējai sabiedrībai adresēts projekts – ieskats pirts zinībās, kas ikvienam noderēs savos pirtiņu vakaros. Tā nav pirts skola, kurā zinības dažādās jomās kursanti apgūt par maksu, lai vēlāk tās pielietotu, sniedzot pirts pakalpojumus citiem.

Projekta mērķauditorija ir sabiedrības dažādu  grupu pārstāvji, kurus vieno  interese par veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Ja  interese būs liela, nodarbības turpmāk organizēsim vairākās grupās. piemēram, atsevišķi pensionāriem. Radošās laboratorijas nodarbības notiks vienu reizi mēnesī un noteikti darbdienās.  Mēs neorientējamies uz strādājošiem cilvēkiem ar regulāriem  ienākumiem, bet cenšamies aptvert to personu loku, kam maksas pakalpojumu pieejamība ir ierobežota.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas