Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos un Iecavā izveidots izpilddirektora vietnieka amats 10

Vecumnieku un Iecavas novada pašvaldībās izveidots izpilddirektora vietnieka amats. Iecavas novada pašvaldībā amats izveidots, jo pēdējo gadu laikā būtiski palielinājies pašvaldības izpilddirektora darba apjoms, ko ietekmē arvien pieaugošās likumdošanas prasības, skaidroja pašvaldībā. Lai atrastu piemērotāko kandidātu, uz šo amatu tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane atklāja, ka izpilddirektora vietnieka atalgojums būs 1853 eiro.

Savukārt Vecumnieku novada pašvaldība jau ir izsludinājusi konkursu uz jaunizveidoto amatu. No kandidātiem tiek prasīta augstākā vai vidējā speciālā izglītība uzņēmējdarbības, inženierzinātņu jomās vai ekonomikas jomā, pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā vai administrējošā darbā, precizitāte, labas plānošanas spējas, spēja strādāt patstāvīgi un organizēt savu un citu iesaistīto personu darbu. Tāpat pretendentam jābūt sasniedzamam Vecumnieku pagastā ārpus parastā darba laika neparedzamu gadījumu un avāriju seku likvidēšanas koordinēšanai. Izvirzīta arī virkne citu prasību. Pieteikšanās amatam noteikta līdz 15.janvārim.

Vecumnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amats ir izveidots, lai veiktu Vecumnieku pagasta teritorijas pārvaldnieka un pašvaldības autoceļu pārrauga pienākumus, skaidroja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Pankrate.

Izpilddirektora amata alga ir 1500 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

boļševiks

Cilvēku novados paliek mazāk, bet jau tā pārmērīgi uzblīdušais birokrātiskais aparāts vienalga nespēj tikt galā ar nekā nedarīšanu. Var jau šos arī saprast - vēl tik daudz radu, draugu un citādi labu cilvēku smok smagos darbos un netiek pie sabiedrībai atņemto labumu baudīšanas.

pirms 2 gadiem, 2018.01.05 16:49

hmm

pashi ievelejat shitos shemotajus pashi ari sanemiet

pirms 2 gadiem, 2018.01.05 16:56

ha ha

Un ko tagad darīs izpilddirektors? Nākošā vakance izpilddirektora vietnieka vietnieks, kas pārņems visas izpilddirektora vietnieka funkcijas. :D

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 02:51

gribu zināt!

Vai nebūtu laiks rīkot kādu protesta piketu! Kur paliek to daudzo novadu iedzīvotāju intereses, kuri nebaalsoja par nakādas Saldābolas sarakstu?

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 13:53

arī gribu zināt

vai Tu rudenī joprojām balsosi par paliekošām vērtībām - Vienotību, NA un ZZS?

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 14:25

domas

Nezinu, kas kuram ir paliekošas vērtības, bet es balsoju tikai un vienīgi par vienu politisko spēku daudzu gadu garumā, no reklāmam un solījumiem neietekmējos. Kamēr mēs mētāsimies ar savām balsīm klausoties solījumos, nekas nevar mainīties. Nosodu tos, kuri pārdodās šādiem solījumiem un ušakova "dāvanām". Kauns par tādiem tautiešiem!

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 14:55

arī gribu

Vai RA (Reģionu apvienība) nav pārmetusies ZZS paspārnē - tātad arī paliekoša vērtība. Kamēr Kaimiņš stutēja,tikmēr turējās !

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 14:46

p

Katram vietniekam savu sabiedrisko attiecību un teritorijas plānošanas depertamentu.

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 14:52

klases audzinātāja

Katru amata gribētāju un vienlaikus nejēgu uz palīgskolu! Pirmā piesakās Aiga!

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 14:57

Onka

Vientieši turpina balsot par to pašu Reģ. Apv. Un bļauj, ka kailajam karalim ir skaista mantija.

pirms 2 gadiem, 2018.01.08 22:09

Vietējās ziņas