Vecumniekos uzbur svētkus senioriem un ļaudīm ar īpašām vajadzībām

Prieks par kopābūšanu Vecumnieku pensionārus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām ielīksmoja sestdien, 14. decembrī, Ziemassvētku pasākumā «Baltajā putenī».

Vecumnieku tautas namā uz koncertu un saviesīgo daļu, kurā spēlēja grupa «Bauskas iela», bija aicināti Vecumnieku pagasta pensionāri un 120 iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām, atklāj sociālā dienesta darbiniece Daina Caune. Viņa teic, ka tā ir ikgadēja dāvana iedzīvotājiem un šis ir viens no lielākajiem pensionāriem rīkotajiem pasākumiem.

Sarīkojuma sākumā klātesošos sveica novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis. Svinīgajā koncertā uzstājās Stelpes pagasta vokālais ansamblis «Noskaņa», ko vada Kristīne Rulle. Pasākuma dalībnieki varēja klausīties dziesmas bērnu vokālā ansambļa – lielo un mazo «Zīļuku» – izpildījumā.

Dejumīļus priecēja Vecumnieku tautas nama vismazākie dejotāji «Rūķi», izpildot divas dejas – «Sešas peles miegu vilka» un «Vēderiņš burkšķ». Skaistus mirkļus uz skatuves radīja pieredzējušie dejotāji – Vecumnieku tautas nama senioru deju kopa «Ozols».

Noslēgumā koncertprogrammu bija sagatavojusi Madlinsku ģimene, kas šogad televīzijas šovā «Dziedošās ģimenes» pārstāvēja Vecumnieku novadu.

«Koncerts uzbūra sirsnīgu un optimistisku auru, aizdzina drūmās domas un vairoja prieku,» atzīst Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja Baiba Škrjaba.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas