Vecumniekos uzstādīts «Omniva» pakomāts

Vecumniekos kopš 1. februāra pieejams SIA «Omniva» pakomāts – pašapkalpošanās sūtījumu terminālis.

Tas atrodas Rīgas ielā 24b, pie SIA «Pīlādzis» veikala, kas darbojas Latvijas Tirgotāju savienības (LaTS) tīklā. Ar piederību šai savienībai saistīts arī jaunā pakalpojuma atrašanās vietas nosaukums – «Vecumnieku LaTS pakomāts».

«1. februārī uzstādītais pakomāts Vecumniekos ir darba kārtībā un šajās dienās jau saņemts pirmais sūtījums,» laikrakstu «Bauskas Dzīve» informē SIA «Omniva» mārketinga vadītāja Ruta Pole. Ar pašapkalpošanās ierīces palīdzību var gan nosūtīt, gan saņemt paciņas.

Vairāki «Bauskas Dzīves» uzrunātie Vecumnieku iedzīvotāji atzina, ka pakomāta starpniecību izmantos, lai ērtāk saņemtu sūtījumus no lielākajiem Latvijas interneta veikaliem. Iepriekš, meklējot iespējami tuvāko piegādes vietu, vajadzējis izvēlēties sūtījumu termināļus Bauskā, Iecavā, Baldonē vai Ķekavā.

«Labi, ka pakomātu var izmantot visu diennakti, bez brīvdienām. Tas dod iespēju saņemt vai nosūtīt paciņu man ērtākā laikā,» sacīja Kristīne, kura diezgan bieži izvēlas šo pakalpojumu, jo «viss notiek ļoti operatīvi, nav jāstāv rindā, turklāt piegāde ir ātra un arī cenas izdevīgas».

Mūspuses novados «Omniva» pakomāti pieejami Bauskā, Zaļajā ielā 3, – kopš 2014. gada novembra, Iecavā, Rīgas ielā 27, – kopš 2016. gada septembra un tagad arī Vecumniekos, Rīgas ielā 24b. «Dati liecina, ka pašapkalpošanās sūtījumu termināļi Bauskā un Iecavā ir ļoti iecienīti un tiek aktīvi lietoti,» atklāja R. Pole. «Pakomātu plānots izvietot arī Rundālē, tā ir viena no vietām, kur, turpinot paplašināšanās darbus, mēs redzam iespēju nākotnē uzstādīt sūtījumu termināli.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas