Vecumnieku autoostā būs veikals «Kumode» 6

Noslēgusies Vecumnieku autoostas kioska nomas tiesību izsole. Interesi apsaimniekot pašvaldībai piederošās nedzīvojamās telpas izrādīja divi pretendenti.

15. februārī notika nomas tiesību mutiskā izsole. Noteiktā nosacītā sākumcena bija 11 eiro mēnesī. Par nedzīvojamo telpu Vecumniekos, Bauskas ielā 5a, nomas tiesību izsoles uzvarētāju tika apstiprināta Jekaterina Sarajeva, kura nosolīja 42 eiro mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa. Šajā summā nav ietverta maksa par elektroenerģiju un ūdens piegādi. Telpu nomas tiesību līguma termiņš – līdz 2024. gada 31.decembrim.

J. Sarajeva, kura ir individuālā komersante un saimnieko veikaliņā «Kumode» Vecumnieku centrā, telpās virs SIA «Bauskas tirgotājs» kafejnīcas, «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka autoostas kioskā tiks iekārtota rokdarbu piederumu, pašdarinātu izstrādājumu, dāvanu, kā arī lietotu apģērbu un apavu tirgotava. Pēc jauno telpu apgūšanas, kas notiks marta sākumā, veikals virs kafejnīcas tiks slēgts.

«Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka telpas autoostā, kuru kopējā platība ir 14,9 m2, ilgstoši netika izmantotas. Domes sēdē 30. janvārī tika nolemts tās iznomāt. Pašvaldības redzējumā telpu turpmākā lietošana saistāma ar tirdzniecību (mājražojumi), amatniecības pakalpojumiem, sabiedrisko ēdināšanu vai skaistumkopšanas jomu.

Realizējot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projektu, 2011. gadā tika veikta Vecumnieku autoostas rekonstrukcija, izveidojot vizuāli pievilcīgu un ērti lietojamu objektu novada centrā. Labiekārtojot teritoriju, tika izbūvēta pasažieru iekāpšanas un izkāpšanas vieta, sabiedriskās tualetes, autobusu stāvvieta, kā arī kiosks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

PIRCĒJS

Lieliski ! Varbūt jau zināms, kāds būs nedēļas darba laiks ? Paldies jau iepriekš par informēšanu, tas būtu svarīgi zināt iebraucējiem..

pirms gada, 2019.02.22 12:50

Nesapratne

Interesanti, kāpēc šāda veida informāciju nesniedz Vecumnieku novada informatīvie "kanāli"? Visa svarīgā informācija, ko vajadzētu uzzināt no tiešā avota - Vecumnieku novada, nezin kāpēc jāuzzina no Bauskas Dzīves!?

pirms gada, 2019.02.22 17:31

zinu

a www.vecumnieki.lv Tev ir pirms ***anas grūti atvērt?

pirms gada, 2019.02.22 20:50

Tam kas Zinu

Un ko dot šī " izsmeļošā" informācija vecumnieki .lv? Vai tur rakstīts kas būs kioska vietā tagad? Tukši vārdi un te tie ir.
" Vecumnieku novada dome paziņo, ka 2019.gada 15.februārī notika pašvaldības nekustamā īpašuma „Autoosta” nedzīvojamo telpu nomas tiesību izsole. Ar nosolīto cenu 42 EUR (bez PVN) mēnesī par nedzīvojamo telpu nomas tiesību izsoles uzvarētāju komisija apstiprināja fizisku personu uz termiņu līdz 2024.gada 31.decembrim. "

pirms gada, 2019.02.22 21:08

visu cieņu

uzņēmīgajai tirgotājai- lai veicās! Bet, žēl. ka šajā telpā dome neiekārtoja tūrisma infocentru ( ja jau tāds ir vajadzīgs) - tas būtu visatbilstošākais un ekonomiskākais risinājums. Tagad akurāt kā ar afišu stabu pie tautas nama- nauda iztērēta, bet vai kādam tas ir vajadzīgs...?

pirms gada, 2019.02.25 15:56

Vietējās ziņas