Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku baznīcā notiks koncerts «Pielūgsmes dziesmas»

Vecumnieku evaņģēliski luteriskā draudze lolo ieceri par baznīcas torņa un fasādes restaurāciju. Šogad dievnamā notikuši vairāki labdarības koncerti, aicinot ļaudis ziedot naudu nepieciešamajiem remontdarbiem.

«Lai atbalstītu draudzes centienus vākt līdzekļus vēsturiskās ēkas atjaunošanai, 15. augustā plkst. 18 Vecumnieku baznīcā notiks koncerts «Pielūgsmes dziesmas». Tā laikā tiks veikts audioieraksts. Sagatavotais kompaktdisks būs prezentācijas materiāls, kas popularizēs gan luterāņu dievnamu, gan Vecumnieku pagastu, veicinot novada atpazīstamību,» ieceri atklāj Mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča.

 Iegādājoties disku, interesenti ar savu artavu varēs piedalīties baznīcas restaurācijas darbos. Projekts ieguvis novada domes atbalstu. Pašvaldība piešķīrusi 580 latu koncerta apskaņošanai un apgaismošanai, ieraksta veikšanai un tā apstrādei, kā arī tā saucamā masterdiska izveidošanai.

Koncertā ar pašu komponētām melodijām piedalīsies Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas pedagoģes Zane Jurēvica (flauta), Māra Lagzdiņa (čells), Līga Eglīte (klavieres), Liene Dravniece (akordeons), kā arī Ieva Lavrinoviča (vokāls) un citi pieaicinātie mūziķi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas